امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108158
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، محمد نفریه ظهر امروز در همایش کشوری فوریت‌های اجتماعی که در هتل بزرگ طرقبه برگزار شد، اظهار ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، محمد نفریه ظهر امروز در همایش کشوری فوریت‌های اجتماعی که در هتل بزرگ طرقبه برگزار شد، اظهار کرد: باید توجه داشته باشیم که آسیب‌های اجتماعی به سمت صنعتی شدن می‌رود و در حال حاضر دشمنان با تهدید فرهنگی سعی در ضربه زدن به نظام خانواده‌ را دارند.

معاون امور اجتماعی بهزیستی کشور تصریح کرد: حدود 15 سال است که اورژانس اجتماعی در کشور فعالیت می‌کند و رسیدگی به آسیب‌های اجتماعی از اولویت‌های این اورژانس در کشور است.

وی با بیان اینکه در سال گذشته بودجه فوریت‌های اجتماعی 17 میلیارد تومان بود، گفت: امسال بودجه فوریت‌های اجتماعی بهزیستی به 30 میلیارد تومان رسیده است که از محل آن حقوق و مزایای پرسنل تامین می‌شود.

نفریه با تاکید بر اینکه ایران جزو معدود کشورهایی است که اورژانس اجتماعی دارد، اظهار کرد: خوشبختانه اورژانس اجتماعی توانسته جای خود را در بین خانواده‌ها و مدیران و مسئولان باز کند و ما سعی می‌کنیم تا در حد توان خود با استفاده از اورژانس اجتماعی مشکلات و مسائل اجتماعی را کاهش دهیم.

معاون امور اجتماعی بهزیستی کشور با تاکید بر اینکه امنیت شغلی کارکنان فوریت‌های اجتماعی جزو مهم‌ترین برنامه‌های سازمان است، گفت: استخدام نیروهای جدید در سازمان بهزیستی یکی دیگر از برنامه‌های ما است.

حبیب‌الله مسعودی، رئیس مرکز فوریت‌های اجتماعی بهزیستی نیز در ادامه اظهار کرد: آشنا کردن مردم با جایگاه و فعالیت‌های اورژانس اجتماعی می‌تواند در جلوگیری از بروز این آسیب‌ها کمک کند.

وی با بیان اینکه سال گذشته 600 هزار تماس با مرکز فوریت‌های اجتماعی گرفته شده است، خاطرنشان کرد: مستندسازی و الکترونیک کردن پرونده‌ها یکی از برنامه‌هایی است که در دستور کار سازمان قرار گرفته است و امیدواریم با اطلاع‌رسانی به آحاد جامعه در ارتباط با فعالیت‌های مرکز فوریت‌های اجتماعی بتوانیم آثار مثبت اقدامات خود را افزایش دهیم.

انتهای پیام/70005/صا30/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها