امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۲:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108161
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کرج به نقل از پایگاه خبری پلیس البرز، ناصر اصلانی گفت: با افزایش اقدامات کنترلی و عملیاتی پلیس شاهد ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کرج به نقل از پایگاه خبری پلیس البرز، ناصر اصلانی گفت: با افزایش اقدامات کنترلی و عملیاتی پلیس شاهد کشفیات خوب مواد مخدر در 10 روز گذشته بودیم.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران افزود: ماموران مبارزه با مواد مخدر استان با انهدام پنج باند تهیه و توزیع مواد مخدر، دستگیری 200 قاچاقچی، توزیع کننده، حمل کننده و نگهدارنده مواد مخدر، 9 دستگاه وسیله نقلیه را توقیف کرده و توانستند 401 کیلو و 958 گرم انواع مواد مخدر را کشف کنند.

اصلانی یادآور شد: در نتیجه تشدید اقدامات کنترلی و بهره‌گیری از اکیپ‌های عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و سایر یگان‌های انتظامی، میزان کشفیات در حوزه مبارزه با قاچاق و عرضه موادمخدر در 10 روز گذشته در شهریورماه رشد خوبی داشت که بیانگر فعالیت مضاعف کارکنان انتظامی استان در مبارزه جدی با عرضه و قاچاق مواد مخدر بوده است.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران با اشاره به جزئیات کشفیات مواد مخدر ادامه داد: در 10 روز گذشته، 359 کیلو و 467 گرم تریاک، 26 کیلو و 781 گرم هرویین، 3 کیلو و 284 گرم شیشه، 11 کیلو و 138 گرم حشیش و یک کیلو و 288 گرم سایر مواد مخدر کشف و 52 معتاد پرخطر توسط پلیس جمع‌آوری و راهی کمپ‌های ترک اعتیاد شدند.

اصلانی با اشاره به اینکه یکی از اولویت‌های مهم پلیس غرب استان تهران در سال 93، مبارزه با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر است، تصریح کرد: مأموران مبارزه با مواد مخدر در راستای مقابله با پدیده شوم قاچاق مواد مخدر و مبارزه با سوداگران مرگ با انجام فعالیت شبانه‌روزی، عرصه را برای فعالیت قاچاقچیان مواد مخدر در غرب استان تهران تنگ کرده‌اند.

انتهای پیام/2302/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها