امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۴:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108168
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 45
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از هریس، جعفر رزاقی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: عوامل گشت پاسگاه خرمالو حین گشت‌زنی در ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از هریس، جعفر رزاقی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: عوامل گشت پاسگاه خرمالو حین گشت‌زنی در سطح حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودرو با پنج سرنشین مشکوک شدند لذا خودرو مذکور را متوقف کردند و به علت تناقض‌گویی سرنشین‌ها آنها را به یگان انتقال دادند.

وی افزود: در بازجویی‌های اولیه همه سرنشین‌های خودرو منکر هرگونه خلاف شدند ولی با بازجویی‌های فنی پلیس، اعتراف کردند برای کشف اشیای قیمتی به این منطقه آمده‌اند لذا متهمان با تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مقام قضایی شدند.

رزاقی با اشاره به تلاش پلیس برای جلوگیری از تخریب آثار باستانی منطقه که نماد فرهنگ این دیار است، گفت: طی دو ماه گذشته دستگیری اعضای دو باند قاچاقچی اشیای عتیقه، طی دو عملیات جداگانه در این شهرستان موجبات حفظ آثار باستانی و ناامن شدن منطقه نسبت به قاچاقچیان اشیای عتیقه شده و نیز با برخورد قاطع با افراد سودجو باعث عدم تحقق اهداف اقتصادی شوم و نامشروع آنها شدیم.

فرمانده انتظامی هریس خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه میراث فرهنگی در هر منطقه مربوط به گذشته و تاریخ آن ملت است؛ از این رو از تمام شهروندان درخواست داریم در صورت مشاهده و یا کسب هرگونه اخبار و اطلاعاتی در این رابطه مراتب را سریعاً با شماره تلفن 110 در جریان بگذارند.

انتهای پیام/60001/ز20/پ3003

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها