امروز : یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 26
۲۰:۴۴
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108173
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 8
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بوشهر، وحید زرین‌کلاه امروز در حاشیه جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر در گفت‌و‌گو با

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بوشهر، وحید زرین‌کلاه امروز در حاشیه جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در بوشهر اظهار داشت: با اشرافیت اطلاعاتی و اقدام پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر و با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان میزان 450 کیلوگرم تریاک در مسیر میناب ـ بندرعباس از قاچاقچیان مواد مخدر کشف شد.

زرین‌کلاه بیان کرد: با تلاش مجموعه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر و اشراف اطلاعاتی این پلیس در یک عملیات ویژه با همکاری پلیس استان هرمزگان موفق به کشف 450 کیلوگرم تریاک شدیم.

وی ادامه داد: در بامداد روز گذشته پس از اطلاع از منابع مختلف و اشراف اطلاعاتی کاملی که پیدا کردیم یک دستگاه پژو در حال انتقال مواد مخدر در مسیر میناب ـ بندرعباس در تور عملیاتی این پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر خاطر نشان کرد: با همکاری‌های لازم با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و طی عملیاتی مشترک خودرو مذکور با دو سرنشین آن توقیف و 450 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در آن کشف شد.

گفتنی است در حاشیه جلسه هماهنگی شورای هماهنگی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر توسط استاندار بوشهر از وحید زرین کلاه رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر تقدیر شد.

انتهای پیام/66006/ح20/د1000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار