امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۴:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108179
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کانون سردفتران و دفتریاران قوه قضائیه، متن این پیام به شرح زیر است:

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کانون سردفتران و دفتریاران قوه قضائیه، متن این پیام به شرح زیر است:

درگذشت ناگهانی امیر ناصر کاتوزیان، جامعه حقوقی کشور را در بُهتی عظیم فرو برد. خبری ناگهانی و تاسف برانگیز. درگذشت استادی که همانند او تا سال‌ها در مجامع حقوقی کشور یافت نخواهد شد. گوهری گرانبها در علم حقوق که شمعی فروزان در محافل دانشگاهی و علم آموزی بود.

مرحوم امیر ناصر کاتوزیان نیازی به معرفی ندارد، استاد مسلّم حقوق و اخلاق، از ایشان بارها در نشریات حقوقی کشور از جمله ماهنامه کانون سردفتران و دفتریاران و همچنین نشریه ضمیمه این ماهنامه در کانون مطلب و گفت‌وگو منتشر شده است.

دیدار اعضای هیأت مدیره کانون سردفتران و دفتریاران با آن استاد بزرگوار که با مناعت طبع در زمینه‌های گوناگون، همواره همفکر و یاریگر این کانون بود،‌ از ذهن و خاطر خانواده بزرگ دفاتر اسناد رسمی پاک نخواهد شد.

کانون سردفتران و دفتریاران ضمن تسلیت به خانواده آن استاد بزرگوار این ضایعه عظیم را به جامعه حقوقی کشور، اندیشمندان، دانشجویان و پویندگان راه علم صمیمانه تسلیت می‌گوید.

باشد که راه اساتید گرانمایه‌ای چون مرحوم کاتوزیان، ادامه یابد و نسل حاضر و آتی شاهد شاگردان اندیشمند آن استاد بزرگوار باشد.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها