امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۴:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108182
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، به منظور تأمین نیروی انسانی متعهد و متخصص و کسب دانش و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، به منظور تأمین نیروی انسانی متعهد و متخصص و کسب دانش و مهارت از طریق پژوهش های هدفمند، از متقاضیان بورس تحصیلی در دوره مشترک دکتری تخصصی پژوهشی علوم اعصاب بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران و پژوهشکده بین المللی مغز و اعصاب هانوفر آلمان ثبت نام می شود.

این دوره شامل دو مرحله و حداکثر چهار سال است. طول مدت مرحله اول به نام دوره عالی پژوهش (Master of Philosophy) یک سال است و مرحله دوم با عنوان دکتری تخصصی پژوهشی (Ph.D. by Research) یک تا سه سال به طول می انجامد.

ثبت‌نام از اول شهریور تا اول آبان سال 93، فقط به‌صورت اینترنتی و از طریق سایت http://www.tums.ac.ir  امکان‌پذیر است. متقاضیان مدارک خواسته‌شده برای ثبت‌نام در این فراخوان را به‌صورت فایل اسکن شده به آدرس (basir@tums.ac.ir) ایمیل کنند تا کد رهگیری به‌صورت ایمیل به آدرس الکترونیک متقاضی ارسال شود.

همچنین داوطلبان می بایست مدارک معتبر و برابر اصل شده خود را از طریق پست سفارشی به آدرس پژوهشکده علوم اعصاب واقع در تهران، انتهای بلوار کشاورز، مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)، شمال در شرقی، ساختمان ریحانه، طبقه سوم، دبیرخانه مرکز تحقیقات ضایعات مغزی و نخاعی ارسال کنند.

برای اطلاع از شرایط ثبت نام متقاضیان بورس تحصیلی در دومین مرحله از دوره مشترک دکتری تخصصی پژوهشی علوم اعصاب بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران و پژوهشکده بین‌المللی مغز و اعصاب هانوفر اینجا و برای دریافت فرم درخواست آن اینجا را کلیک کنید.

برای اطلاع از شرایط ثبت نام در دوره شش ماهه آموزشی ویژه مقطع کارشناسی رشته های پرستاری، رادیولوژی و تکنولوژی پزشکی هسته ای در دومین مرحله از بورس مشترک دانشگاه علوم پزشکی تهران و پژوهشکده بین المللی مغز و اعصاب هانوفر اینجا و برای دسترسی به فرم درخواست آن به سایت دانشگاه علوم پزشکی تهران مراجعه کنید.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها