امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۴:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108192
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از روزنامه «هاآرتص»، «آویگدور لیبرمن» با حمایت از تصمیم رژیم صهیونیستی برای مصادره زمین‌های کرانه

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از روزنامه «هاآرتص»، «آویگدور لیبرمن» با حمایت از تصمیم رژیم صهیونیستی برای مصادره زمین‌های کرانه باختری، گفت: « اسرائیل بر تصمیم خود باقی می‌ماند. سیاست رسمی ما، اول از همه، تمرکز بر شهرک‌سازی است که تحت سلطه اسرائیل باقی می‌ماند.»

وی در کنفرانس خبری با «اد رویس» و «الیوت انگل»، سناتورهای آمریکایی گفت، برای همه روشن است که به عنوان بخشی از پروژه شهرک‌سازی، بیت‌الحم به عنوان بخشی از اسرائیل باقی خواهد ماند.

این در حالی است که «یعیر لاپید»، وزیر دارایی رژیم صهیونیستی، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل را به خاطر تصمیمش برای مصادره 400 هکتار از اراضی کرانه باختری مورد انتقاد قرار داد و گفت،‌ این تصمیم به اسرائیل آسیب می‌رساند.

رژیم‌صهیونیستی روز یکشنبه اعلام کرد حدود 400 هکتار از اراضی فلسطینی‌ها در جنوب بیت‌لحم را به تلافی کشته شدن سه اسرائیلی در کرانه باختری، به نفع اسرائیل مصادره می‌کند. مخالفان شهرک‌سازی‌های اسرائیل این اقدام را در صورت اجرا بزرگترین مصادره اسرائیل در 30 سال گذشته می‌دانند. همین تصمیم بود که با مخالفت مقامات فرانسه، انگلیس، روسیه، مصر، بان کی مون، دبیرکل سازمان ملل و محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین و حتی «زیپی لیونی»، وزیر دادگستری رژیم صهیونیستی روبه‌رو شد.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها