امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۵:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108208
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید روح اله لطیفی سخنگوی کمپین جهانی محکومیت جنایات تروریسم دولتی رژیم صهیونیستی وحمایت از مردم غزه در

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید روح اله لطیفی سخنگوی کمپین جهانی محکومیت جنایات تروریسم دولتی رژیم صهیونیستی وحمایت از مردم غزه در گفت‌وگویی با اشاره به پیوستن نمایندگان مجلس شورای اسلامی به این کمپین ،گفت: اعضای فراکسیون های حمایت از قربانیان ترور، حقوق بشر، اقلیت های مذهبی و حمایت از معلولان طی دیروز و امروز به این کمپین پیوستند.

سید روح اله لطیفی تاکید کرد: همه 290 نماینده مجلس در این چهار فراکسیون عضویت دارند و این اقدام  نمایندگان مجلس در پیوستن به این کمپین جهانی نشان از حمایت قاطع قوه مقننه از مردم فلسطین دارد.

لطیفی افزود: نتیجه  همکاری پایگاه اطلاع رسانی قربانیان ترور و اعضای فراکسیون تازه تاسیس حمایت از قربانیان ترور مجلس همراهی قاطع مجلس را به همراه داشته که امیدواریم از این پس شاهد همکاری بیشتر خانواده های شهدا و نمایندگان مجلس در دو جبهه دیپلماسی پارلمانی و دیپلماسی عمومی و غیر دولتی باشیم .

مدیر پایگاه اطلاع رسانی قربانیان ترور در پایان خبر از پیوستن بیش از 450هزار نفر و 52 تشکل و نهاد ملی و بین المللی به این کمپین  داد.

گفتنی است برای اعلام انزجار از جنایات تروریسم دولتی رژیم صهیونیستی و اعلام  حمایت از مردم مقاوم و مظلوم فلسطین  با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی قربانیان ترور می توان به کمپین حمایت از مردم غزه پیوست.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار