امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۰:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108215
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «دیوید کامرون» نخست وزیر انگلیس در واکنش به انتشار تصویر سر بریدن دومین خبرنگار آمریکایی گفت که این ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «دیوید کامرون» نخست وزیر انگلیس در واکنش به انتشار تصویر سر بریدن دومین خبرنگار آمریکایی گفت که این تصویر منزجر کننده و شنیع است.
آقای کامرون در بیانیه خود تائید کرده است که کمیته ویژه دولت این کشور در پی انتشار ویدئوی اخیر، تشکل جلسه می‌دهد. وی پیشتر تائید کرده بود که انگلیس ممکن است در مداخله نظامی در عراق به آمریکا بپیوندد.

گروه تروریستی داعش امروز تصاویری از بریدن سر «استیون ساتلوف»، یکی دیگر از روزنامه‌نگاران آمریکایی در بند خود را منتشر کرد. در پایان این ویدئو، داعش تهدید کرده است که در صورت ادامه حملات، این گروه یک تبعه انگلیسی را خواهد کشت.

«استیون جوئل ساتلوف» یک روزنامه‌نگار آزاد آمریکایی است که از ماه اوت سال 2013 در شهر حلب در سوریه مفقود شده و گروه تروریستی داعش، مسئولیت ربودن وی را بر عهده گرفته است.

سخنگوی کاخ سفید در واکنش به تاکید داعش درباره اعدام دومین خبرنگار آمریکایی گفت: «نمی‌توانیم صحت تصاویر ویدئویی که سر بریدن دومین خبرنگار آمریکایی را نشان میدهد، تائید کنیم.»

انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها