امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۵:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108216
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از شبکه خبری سی‌ان‌ان، «جن ساکی» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا امشب در یک کنفرانس خبری گفت که ارتش ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از شبکه خبری سی‌ان‌ان، «جن ساکی» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا امشب در یک کنفرانس خبری گفت که ارتش این کشور به دعوت طرف عراقی به اهداف داعش در عراق حمله می‌کند و فعلاً نیز برنامه جدیدی در این خصوص ندارد.

سخنگوی وزارت خارجه در این خصوص افزود: «شرایط جغرافیایی مناطق عراق، گزینه های عملیاتی ما را محدود نخواهد کرد ولی در هر حال فعلاً برنامه‌ جدیدی برای رویارویی با داعش در این کشور نداریم.»

وی در خصوص انتشار تصاویر بریده شدن سر «استیون ساتلوف»، یکی دیگر از روزنامه‌نگاران آمریکایی در بند داعش گفت که فعلا نمی‌توان صحت این تصاویر را تأیید کرد ولی اگر این تصاویر درست باشد، بسیار متأثرکننده خواهند بود.

خانم سخنگو در ادامه به طرح های جدید صهیونیست‌ها برای شهرک‌سازی پرداخت و گفت: «از گزارش‌ها در مورد شهرک‌های جدید و همچنین بیانیه‌هایی که ممکن از هر زمان در مورد ساخت یا برنامه‌ریزی جهت احداث شهرک‌های جدید منتشر شود، بسیار نگران هستیم.»

خانم «ساکی» افزود: «این اقدام اسرائیل بر خلاف اهداف دیده شده برای مذاکرات و هم‌چنین بر خلاف موافقت‌نامه‌های منعقده میان آنها و فلسطینیان است.»

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها