امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۴:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108250
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 91
«اسلام فتحی» تهیه‌کننده مجموعه مستند «مکث» درباره موضوع قسمت جدید برنامه‌اش که امشب ساعت 23:15 روی آنتن می‌رود، در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و ...

«اسلام فتحی» تهیه‌کننده مجموعه مستند «مکث» درباره موضوع قسمت جدید برنامه‌اش که امشب ساعت 23:15 روی آنتن می‌رود، در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: در این قسمت از «مکث» واقعیت‌های خاصی به طور مختصر به تصویر کشیده شده و ماهیت این را که شیشه چگونه در وجود برخی افراد جامعه ریشه دوانده، به تصویر می کشد.

وی افزود: این سری از مجموعه مکث که به مواد مخدر می پردازد، در چند قسمت تهیه شده است. این چند قسمت از برنامه بسیار تاثیرگذار است و دیدن بعضی صحنه ها خود من و عوامل هم را تا مدت ها متاثر کرده بود چراکه در قسمت‌های مربوط به مواد مخدر هروئین و کراک حتی معتادان کودک و نوجوانی می بینیم که کمتر از 12 سال سن دارند و حتی یکی از آنها به قدری مواد مصرف کرد که به حالت «اور دوز» در آمد. او قبل از تلاش ما برای رساندن به بیمارستان فوت کرد.

قسمت جدید مجموعه مستند «مکث» با نام شیشه سه شنبه شب 11 شهریور ماه ساعت 23:15 نگاهی مستندوار به تبعات مصرف این ماده مخدر در توهم زایی و اقدامات آسیب رسان بعد از آن دارد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها