امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۵:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108254
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،شبی که زمین ایستاد ساخته پویا نبی،فردا صبح ساخته  محمدنجاریان،زنده به گور ساخته حمیدرضا بابا بیگی و مبین

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،شبی که زمین ایستاد ساخته پویا نبی،فردا صبح ساخته  محمدنجاریان،زنده به گور ساخته حمیدرضا بابا بیگی و مبین هژبری، پانچ ساخته احسان شادمانی، دیروز را بکش ساخته احسان محمدی و من و عروسکم  به کارگردانی «پریوش نظریه» فیلم‌های کوتاهی هستند که تاکنون از سوی شورای سیاستگذاری گروه سینمایی هنر و تجربه انتخاب شده‌اند.

«زنده به گور» داستان یعقوب جوانی است که با بیماری عجیبی مواجه است. او به ناگاه تمام علائم حیاتی اش را از دست می‌دهد. از همین رو وحشت شدیدی دارد که در طی این بیماری زنده به گورش کنند. در این فیلم 30 دقیقه ای رضا بهبودی، امید روحانی و میکاییل شهرستانی و.. حضور دارند .

«شبی که زمین ایستاد » روایت   15  دقیقه پایانی زندگی  یک خانواده است . این فیلم 10 دقیقه‌ای در بخش فیلم کوتاه جشنواره کن ،جشنواره  کیف ، جشنواره ازمیر و جشنواره فیلم پنهان نیویورک به نمایش درآمده است.

«فردا صبح» نگاهی است به زندگی ، به هر روزی که می گذرد . به فردا صبحی که «تقریباً بیشتر وقتا همین شکلیه...!» این فیلم 21 دقیقه ای پیش از این در جشنواره های دانشجویی با استقبال روبرو شده است.

من و عروسکم ساخته پریوش نظریه درباره دختر بچه ای است که با مادر خود در روستا زندگی می کند .این دختر وابستگی زیادی به عروسک خود دارد و او را مانند بچه خود نگه داری می کند .او پدرش را در رویا می‌بیند.

«دیروز را بکش» ساخته احسان محمدی داستان پسر جوانی است که با قدرت فکری خود کارهایش را انجام می‌دهد وبه هرچه فکر کند اتفاق می‌افتد.

فیلم کوتاه «پانچ» داستان مرد کشتی کج کاری است که در طی مبارزه خود در ذهن خود با حریف صحبت می کند و پدرومادرش را در رویا می‌بیند.

پانچ ،ضربه مشتی به روبروست ،پانچ نیروی زیادی در هنگام تماس با هدف ایجاد می‌کند.

به زودی اسامی فیلمهای کوتاه دیگری برای اکران در این گروه سینمایی اعلام می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها