امروز : چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 18
۰۴:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108267
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 80
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،روابط عمومی جشنواره بین المللی فیلم مقاومت با اعلام این خبر افزود: سفر دبیر جشنواره مقاومت در راستای ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،روابط عمومی جشنواره بین المللی فیلم مقاومت با اعلام این خبر افزود: سفر دبیر جشنواره مقاومت در راستای توسعه همکاری‌های منطقه‌ای و پاره‌ای تعاملات بین‌المللی برای گسترش حوزه فعالیت های برون مرزی جشنواره صورت می‌گیرد.

خزاعی در این سفر سه روزه علاوه بر گفتگو با فعالان سینمایی و سردبیران رسانه های لبنانی برای غنی تر شدن بخش عماد مغنیه که یکی از بخش های مهم مسابقه بین الملل این رویداد سینمایی است هم اندیشی هایی با تعدادی از هنرمندان و مدیران سینمایی بیروت خواهد داشت.

بخش عماد مغنیه، بخش غزه و بخش تکفیری ها از جمله بخش های مهم و استراتژیک جشنواره سیزدهم است که با استقبال خوب سینماگران داخلی و منطقه ای و بین المللی روبرو شده است. ضمن اینکه بخش عماد مغنیه در دوره پیشین جشنواره هم با واکنش های تند رسانه های صهیونیستی مواجه شد.

سیزدهمین جشنواره بین­المللی فیلم مقاومت با رویکرد مقاومت، بصیرت و شکوفایی در گستره «سینمای ایران» و «سینمای بین­الملل» در قالب بخش‌های مختلف فیلم های سینمایی، سینمایی ویدیویی، کوتاه، مستند، چشم‌انداز سینمای مقاومت ایران،  نشست‌های تخصصی و بزرگداشت سینماگران عرصه انقلاب و دفاع مقدس و برنامه‌های جانبی همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس در ایران و چند کشور جهان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار