امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۳:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108285
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۰۳
تعداد بازدید: 25
به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی محمدحسین صفار هرندی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ...

به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی محمدحسین صفار هرندی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع دانشجویان خواهر شرکت کننده در دوره خط امام (ره) سیاسی مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کشور، با اشاره به کم تحملی برخی مسئولین کشور در مقابل منتقدین دولت گفت: براساس آیات قرآن کریم و سیره عملی حضرت رسول الله(ص)، ما  باید در بین خود، مهربان و با کفار تند باشیم.

وی افزود: عده‌ای امروز می‌گویند چرا با غرب اینقدر تند هستید؟ این درحالی که نسبت به خودی‌ها که نقد دارند، با تندی برخورد می‌شود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه گفت: در دولت هاشمی به اسم سازندگی، عدالت قربانی شد و در پایان دوره وی فاصله طبقاتی بیشتر شد.

صفارهرندی افزود: دراین دوره هم بحث اقتصادی و هم بحث فرهنگی، دچار مشکلات عدیده‌ای شد.

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان گفت: گفتمان اصیل انقلاب آن گفتمانی است که در وسط میدان فقط خدا را ببیند. حتی مردم را برای خدا بخواهد. گفتمان انقلاب، خدامحوری با حضور حداکثری مردم است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها