امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۲:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108294
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۰۳
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ابوالحسن فیروزآبادی در سومین کنفرانس مددکاری اجتماعی با عنوان «امور اجتماعی در برنامه ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ابوالحسن فیروزآبادی در سومین کنفرانس مددکاری اجتماعی با عنوان «امور اجتماعی در برنامه ششم توسعه» که با حضور حسین انواری سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) و حجت الاسلام میثم امرودی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران در دانشگاه آزاد اسلامی گناباد برگزار شد، اظهار داشت: بخش عمده‌ای از برنامه پنجم توسعه اجرا نشده است که باید دلایل آن بررسی و پیگیری شود.

وی تصریح کرد: بسیاری از آسیب‌های اجتماعی ناشی از توسعه نامتوازن و لحاظ نکردن پیوست‌های اجتماعی و فرهنگی در بخش اقتصادی صورت می‌گیرد.

فیروز آبادی با بیان اینکه «در برنامه پنجم توسعه اهداف خوبی تبیین شده بود»، گفت: متأسفانه انسجام کافی برای تحقق کامل این برنامه در سال‌های گذشته وجود نداشته است.

قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزاری کنفرانس مددکاری اجتماعی را فرصت خوبی برای ارائه نظر اساتید و کارشناسان در تدوین برنامه ششم توسعه دانست و خاطرنشان کرد: به زودی این برنامه آماده خواهد شد.

وی تصریح کرد: یکی از سیاست‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تدوین برنامه ششم توسعه، مشارکت مردم در این برنامه است.

فیروزآبادی توجه به اسناد بالادستی و فرمایشات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی را از جمله سیاست‌های وزارت رفاه دانست و گفت: پیشگیری و توانمندسازی در حوزه آسیب‌های اجتماعی شاه کلید حل مشکلات است.

قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پایان بیان کرد: در طراحی برنامه ششم توسعه، چهار محور فراگیری، جامعیت، پایداری و کارآمدی مد نظر مسئولان است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها