امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۵:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108299
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۰۳
تعداد بازدید: 175
اقبال شاکری رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس در مورد انتخابات شورای شهر تهران، اظهار داشت: فرایند انتخابات یکی از ...

اقبال شاکری رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس در مورد انتخابات شورای شهر تهران، اظهار داشت: فرایند انتخابات یکی از مقاطع حیات چهار ساله شورای شهر تهران است که چهار بار هم تکرار می‌شود.

رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران، گفت: این انتخابات یک اتفاق منحصر به فرد نیست و به طور ناگهانی نیز رخ نمی‌دهد، بلکه حاصل عملکرد و دستاورد و کارکردهای افراد مختلف شورای شهر در یک سال است که به بوته آزمایش گذاشته می‌شود.

وی افزود: نهایتاً در انتخابات شورای هر یک یا چند کاندیدا برای ریاست شورا و اعضای هیأت رئیسه معرفی می‌شوند که عملکرد و نگاه کاندیدا می‌تواند اعتماد بیشتری را جلب کند و برنده شود؛ به همین سادگی.

عضو کمیسیون عمران حمل و نقل شورای شهر تهران، تصریح کرد: صادقانه به عنوان یک عضو اصولگرای شورای شهر تهران اعلام می‌کنم که اقدام به خصوصی صورت نگرفته و جز عملکرد یک ساله و نوع نگاه به مسائل ارزشی و مدیریتی به مسائل شهری مسئله دیگری نبوده است.

شاکری با بیان این مطلب که فرصت برای عملکرد خوب افراد و گروه‌ها فراهم است، گفت: قاطعانه عرض می‌کنم که هیچ کار سیاسی صورت نگرفته و اقدام مثبت و مؤثر گروه باعث شده که تعداد بیشتری از افراد شورای شهر به کاندیدا این گروه رأی دهند و امیدوارم این عملکرد مثبت ادامه پیدا کند و به ارتقای این گروه و افزایش توجه تعداد بیشتری به اعضای این گروه بینجامد.

عضو اصولگرای شورای شهر تهران، بیان کرد: فرصت خدمتگذاری برای هیچ فرد و گروهی در شورای شهر تهران بسته نیست.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها