امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۲۱:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108329
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۱:۴۸
تعداد بازدید: 57
حجت‌الاسلام سیدمهدی موسوی‌نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی و عضو فراکسیون روحانیت خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، ...

حجت‌الاسلام سیدمهدی موسوی‌نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی و عضو فراکسیون روحانیت خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به روند رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی گفت: آنچه که در مورد پرونده مهدی هاشمی باید اتفاق بیفتد رسیدگی به تمام ابعاد و جوانب پرونده وی است و این موضوع به نفع آیت‌الله هاشمی رفسنجانی نیز هست.

وی افزود: رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی سوای نتیجه و رأی دادگاه، به سود آیت‌الله هاشمی رفسنجانی است، از این جهت که اگر وی محکوم شده و حکمی هم درباره وی صادر شود، این شبهات که وی حامی اتهامات فرزندش است از بین می‌رود.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس همچنین اظهار داشت: فضاسازی برخی از افراد و جریانات در مورد رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی باعث می‌شود تا شبهاتی که درباره خانواده هاشمی در افکار عمومی همیشه وجود داشته و متوجه خانواده وی باشد.

موسوی‌نژاد خاطرنشان کرد: باید اجازه داد تا قوه قضائیه به عنوان مسئول اصلی رسیدگی به این پرونده کار خود را انجام دهد و از هرگونه شانتاژ تبلیغاتی و فشارها در این باره پرهیز شود و باید اجازه داده شود تا وی در فضای آرام، پرونده مورد رسیدگی قرار گیرد.

وی افزود: هرگونه شانتاژ تبلیغاتی و اعمال فشار در روند رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی به معنای تخطی از قانون است و دلیلی ندارد که افرادی با کمترین فساد اقتصادی محاکمه شوند و افرادی که منتسب به شخصیت‌ها و جریانات مختلف سیاسی هستند محاکمه نشده و به اتهاماتشان رسیدگی نشود و این عین بی‌عدالتی و تبعیض است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: مدعیان عدالت، قانون و قانونمداری باید اجازه دهند تا هر کس در این زمینه مرتکب تخلفی شده محاکمه و به اتهامات وی رسیدگی شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار