امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۲:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108330
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۱:۴۸
تعداد بازدید: 26
«مجید واشقانی» بازیگر نقش سروان بهرامی در سریال «انقلاب زیبا» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: روزی که بهرنگ توفیقی پیشنهاد بازی در ...

«مجید واشقانی» بازیگر نقش سروان بهرامی در سریال «انقلاب زیبا» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: روزی که بهرنگ توفیقی پیشنهاد بازی در سریال انقلاب زیبا را به من داد با اینکه فیلم‌نامه کامل نبود، اما به دلیل کارنامه خوب او و اینکه ژانر سریال معمایی بود، احساس کردم کاراکتر نقش سروان محمودی به لحاظ شغلش در اکثر لوکیشن‌ها و موقعیت‌های گوناگون حضور خواهد داشت، بنابراین پیشنهاد کار در سریال انقلاب زیبا را پذیرفتم.

وی حضور عوامل با تجربه مانند رامین عباسی زاده تهیه کننده سریال و کارنامه خوب وی در سریال سازی را از عوامل موفق بودن این سریال دانست و افزود: اکثر کارهایی که وی ساخته جزو سریالها و فیلم‌های پر طرفدار قرار گرفته است.

این بازیگر جوان سینما و تلویزیون کشورمان همچنین درباره نقشش در سریال انقلاب زیبا گفت: من قبلا هم در سریال هوش سیاه و ماتادور در نقش پلیس بازی کرده بودم با این تفاوت که در آن سریال نقشم یک پلیس عملیاتی اکشن بود اما در این سریال نقش یک کاراگاه و پلیس متفکر را داشتم که در جریان یکسری اتفاقات قرار می‌گیرد.

واشقانی تصریح کرد: قبلا هم با آقای توفیقی کار کرده بودم و ایشان را می شناختم و خوبی کار با بهرنگ این است که به نظرات بازیگران اهمیت می دهند و در فیلم نامه آنها را لحاظ می کند. تلاش کردم تا در انقلاب زیبا نقش یک پلیس کاریزماتیک را خوب ایفا کنم و پلیسی باشم که روی موج حوادث داستان سوار باشم نه اینکه حوادث به این پلیس سمت و سو بدهد.

تمام داستان انقلاب زیبا روی موج بحران است

مجید واشقانی گفت: جالب است که بدانیم الان قشری از جامعه این سریال را تماشا می کنند که زیاد مشتری تلویزیون نیستند و به عبارتی مشتری تماشای سریالهای تلویزیونی نبودند. به جرات می‌توانم بگویم که سریال انقلاب زیبا آشتی دوباره بیننده با سریال‌های تلویزیونی است و این یکی از موفقیت‌های شبکه یک سیما در ساخت مجموعه‌های تلویزیونی است چرا که تمام داستان آن روی موج بحران سوار  است.

بازیگر سریال هوش سیاه با اشاره به اینکه اکثر سریال های شبکه یک سیما چه مناسبتی و چه غیر مناسبتی با استقبال خوب مخاطبان همراه می شود تصریح کرد: تا آنجایی که من میدانم با اینکه هنوز سریال انقلاب زیبا تمام نشده اما با اقبال عمومی مواجه شده است و خیلی بیننده دارد.

مجید واشقانی که پس از اتمام کارش در سریال انقلاب زیبا هم اکنون در سریال"39 هفته" در حال ایفای نقش است، اظهارداشت: قطعا برای هر بازیگری اتفاق جذاب این است که در تمام تیپ‌ها و ژانرها بازی کند و من هم خیلی دوست دارم شانسم را بعنوان بازیگر در نقش‌های مختلف و در تمام ژانرها امتحان کنم ولی این اتفاق باید برای بازیگر پیش بیاید و صرفا در اختیار بازیگر نیست بلکه بستگی به پیشنهاداتی دارد که به شما می‌شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بازی در نقش پلیس در سریال‌های هوش سیاه، ماتادور و انقلاب زیبا شما را از نقش آفرینی از سایر ژانرها دور نکرده است گفت: این درست است اما من هم سعی می کنم در چنین شرایطی متفاوت ایفای نقش کنم ولی این طور نیست که یک بازیگر برای همیشه فقط در نقش پلیس ظاهر شود.

بازیگر سریال مسیر انحرافی گفت: اگر روزی به بازی در یک تیپ و ژانر مبتلا بشوم این یعنی افتادن در «فلات بازیگری» یعنی این که قرار است همیشه خودت را تکرار کنی و امیدوارم هیچوقت در چنین فلاتی گرفتار نشوم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار