امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۳:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108336
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۱:۴۸
تعداد بازدید: 24
‌به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری علیرضا جهانگیریان بیان کرد: با تلاش و پیگیری مستمر ...

‌به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری علیرضا جهانگیریان بیان کرد: با تلاش و پیگیری مستمر کارشناسان داخلی و خارجی و با وجود وارد شدن صدمات زیاد به جعبه‌های سیاه این هواپیما همه اطلاعات ذخیره شده که برای بررسی علت سانحه نقش حیاتی دارند با موفقیت باز خوانی و در اختیار کمیته بررسی سانحه قرار گرفت.

وی اظهار داشت: در هشتمین جلسه کمیته بررسی سانحه هواپیمای ایران 140 توضیحاتی از دو گروه شاهدان عینی و بررسی سیستم‌های هواپیمای ‌140 ارائه شد و اعضای کمیسیون به بحث و تبادل نظر پیرامون نتایج حاصل از بررسی اطلاعات خروجی از دستگاه‌های ثبت و ضبط پروازی FDR و CVR، پرداختند.

معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: همچنین مقرر شد قطعات و تجهیزات مختلف هواپیما جهت انجام آزمایشاتی نظیر تست خستگی، بررسی ساختارهای مولکولی و متالوگرافی به آزمایشگاه‌های معتبر داخلی یا در صورت نیاز به مراکز خارجی ارسال شود.

وی بیان کرد: در این جلسه گزارشی از بازدید قاضی پرونده و اعضای معرفی شده از سوی سازمان بازرسی کل کشور از شرکت هواپیمایی سپاهان ارائه و مقرر شد در جلسات آینده‌ بررسی یافته‌های تخصصی دیگر گروه‌های کمیته به صورت کامل ارائه شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها