امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۰۵:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108351
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۱:۴۸
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فائزه هاشمی به عنوان معاون آموزشی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس منصوب ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فائزه هاشمی به عنوان معاون آموزشی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس منصوب شد و این در حالی است که وی پیش از این به جرم فعالیت تبلیغی علیه نظام به شش ماه حبس و 5 سال محرومیت از فعالیت‌های سیاسی، فرهنگی و مطبوعاتی محکوم شده بود.
براساس این گزارش، پس از تغییر ریاست دانشگاه آزاد و روی کار آمدن میرزاده پای فرزندان هاشمی نیز دوباره به این دانشگاه باز شد، در حال حاضر محسن هاشمی به عنوان معاون عمرانی دانشگاه آزاد فعالیت می‌کند و یاسر هاشمی نیز مشاور رئیس دانشگاه است.

براساس این گزارش، فاطمه هاشمی رفسنجانی نیز مدیرگروه رشته علوم سیاسی دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب این دانشگاه است و هم اکنون نیز فائزه هاشمی معاون آموزشی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس شده است.

البته در این بین باید به حضور پررنگ مهدی هاشمی در سال‌های گذشته و ماموریت لندن وی پس از فتنه 88 نیز اشاره کرد.

انتصاب فائزه هاشمی در حالی است که وی پیش از این به جرم فعالیت تبلیغی علیه نظام به شش ماه حبس و 5 سال محرومیت از فعالیت‌های سیاسی، فرهنگی و مطبوعاتی محکوم شده بود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها