امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۸:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108357
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۱:۴۸
تعداد بازدید: 54
سعید طلوعیان عضو شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به ...

سعید طلوعیان عضو شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به اظهارات اخیر هاشمی رفسنجانی در دیدار با وزیر امور خارجه کشور فنلاند، گفت: مسئولیت سیاست‌های کلی نظام برعهده رهبری معظم انقلاب است و حتی مصوبات شورای عالی امنیت بدون امضای رهبری فاقد اعتبار است، با این وجود جای  تعجب است که برخی‌ها اظهار نظرهایی این چنینی مطرح می‌کنند.

وی تصریح کرد: قانون برای هر کسی وظایفی را مشخص کرده است و هر مسئول و مدیری می‌بایست براساس همان مسئولیت و جایگاه خودش اقدام یا اظهار نظر کند یا پیشنهادی بدهد، جایگاهی که هاشمی رفسنجانی به لحاظ قانونی دارد این اجازه را به وی نمی‌دهد تا بخواهد به طور مثال در رابطه با پروتکل الحاقی اظهارنظر کند.

طلوعیان تأکید کرد: به نظر من هاشمی رفسنجانی خودش را پدر فکری دولت می‌داند، البته یک هم راستایی هم بین دولت و هاشمی وجود دارد. گاهی اینطور بیان می‌شود که این دولت ادامه دولت سازندگی و اصلاحات است و شاید هاشمی رفسنجانی با این تصور اظهارات اخیر را مطرح کرده است.

عضو شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در خاتمه اظهار داشت: به نظر می‌رسد از لحاظ قانونی هاشمی رفسنجانی خود را خیلی فراتر می‌داند و یک خود برترپنداری ذاتی دارد که این اظهارات و اقدامات از این موضوع ایجاد می‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها