امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۶:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108361
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۱:۴۸
تعداد بازدید: 103
به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سعدالله زارعی کارشناس مسائل بین المللی که در کانون اعضا و طرفداران حزب موتلفه اسلامی تهران ...

به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سعدالله زارعی کارشناس مسائل بین المللی که در کانون اعضا و طرفداران حزب موتلفه اسلامی تهران سخن می‌گفت، با اشاره به مسائل منطقه خاورمیانه و  غزه اظهار داشت: جنگ غزه که طولانی‌ترین جنگ رژیم صهیونیستی بود با پیروزی فلسطینیان پایان یافت. در جنگ غزه دولت‌های مصر و عربستان تاکید داشتند که اسرائیل علیه مقاومت در منطقه بجنگد و در واقع جنگ این دو کشور با فلسطینیان بود اما جمهوری اسلامی ایران با رهبری مدبرانه و هوشمندانه رهبر معظم انقلاب و با ورود استراتژیک و بیان مساله تجهیز مسلحانه کرانه باختری تاثیر بسیار زیادی در پیروزی فلسطینیان داشت.

زارعی تصریح کرد: فلسطینیان در این جنگ تاکتیک‌های بسیار جدید و عجیبی را به کار بردند و تعداد کشته‌های اسرائیلی‌ها بسیار زیاد بود. در این جنگ مشخص شد آمریکایی‌ها در حمایت از رژیم صهیونیستی فقط می‌توانند حرف بزنند اما وقتی به امنیت اسرائیل خدشه وارد می‌شود از آمریکایی‌ها هیچ خبری نیست.

این کارشناس مسائل بین المللی بیان داشت: اسرائیلی‌ها بر روی حمایت آمریکا نمی‌توانند حساب کنند زیرا در این نوع جنگ آمریکا هیچ کاری نمی‌تواند انجام دهد. اسرائیلی‌ها از این به بعد یک شب آرام نخواهند داشت و هشتاد درصد از اسرائیل از بین رفته که امیدواریم این غده سرطانی برای همیشه از بین رود.

وی با اشاره به مبارزه با داعش در عراق، خاطرنشان کرد: ما همواره پشتیبان مردم عراق بوده و خوشبختانه با فتوای آیت الله سیستانی نشان داده شد که صدها هزار نفر بسیج شده‌اند تا با داعش و گروه‌های تکفیری بجنگند و پیروزی اخیر در آمرلی نمونه این مبارزه بود و در حال حاضر کنترل در دست نیروهای عراقی است و داعشی‌ها شکست خواهند خورد و مردم عراق به پیروزی های خوبی خواهند رسید.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها