امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۳:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10838
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۰
تعداد بازدید: 88
مرکز Voalte که در زمینه تولید سیستم‌های ارتباطی ایمن مبتنی بر تلفن‌ همراه در بیمارستان‌ها فعالیت می‌کند، در بررسی جدید خود دریافت که حدود 75 درصد ...

مرکز Voalte که در زمینه تولید سیستم‌های ارتباطی ایمن مبتنی بر تلفن‌ همراه در بیمارستان‌ها فعالیت می‌کند، در بررسی جدید خود دریافت که حدود 75 درصد پرستاران گوشی هوشمند دارند و با این وجود فقط یک‌چهارم آن‌ها برای پشتیبانی از وظایف پرستاری خود در بیمارستان گوشی هوشمند را به کار می‌گیرند.

به گزارش فارس به نقل از موبایل‌هلث‌نیوز، نتایج حاصل از این بررسی در نشریه رسمی "انجمن پرستاران آمریکا" موسوم به Nurse Today منتشر شده است. این بررسی روی 513 پرستار انجام شد و کارشناسان طی آن سعی کردند اثرات فناوری و ارتباطات را در جریان فعالیت‌های پرستاران نمایان کنند.

با توجه به اینکه تاکنون مطالعات فراوانی پیرامون میزان استفاده پزشکان از فناوری‌های مختلف انجام شده است، کمتر پیش آمده است که محققان در این جریان بر تاثیرات فناوری روی فعالیت پرستاران توجه کرده باشند. به عنوان مثال، مطالعه‌ای که به تازگی مرکز Deloitte انجام داده است نشان داد که 43 درصد پزشکانی که گوشی هوشمند دارند، از این ابزار برای اهداف و فعالیت‌های کلینیکی استفاده می‌کنند.

اما نتایج بررسی‌های مرکز Voalte حاکی از آن بود که در شرایط کاری 81 درصد پرستاران به خطوط ثابت تلفن دسترسی دارند، برای 40 درصد آن‌ها تلفن‌های همراه معمولی غیر از گوشی‌های هوشمند موجود است و 41 درصد هم در چنین شرایطی به دستگاه پیجر یا سیستم هشدار دهنده دسترسی دارند.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها