امروز : جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 21
۰۱:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108388
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علیرضا جزینی گفت: ماده 17 قانون مبارزه با موادمخدر صراحت دارد افرادی که موادمخدر را حمل و نگهداری می‌ ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علیرضا جزینی گفت: ماده 17 قانون مبارزه با موادمخدر صراحت دارد افرادی که موادمخدر را حمل و نگهداری می‌ کنند ضمن ابطال گذرنامه برای بار اول به مدت یک تا 5 سال و در صورت تکرار از 5 تا 15 سال ممنوع الخروج خواهند شد.

جزینی تأکید کرد: ستاد مبارزه با موادمخدر به جهت حفظ شأن و جایگاه کشور عزیزمان و هموطنان، این قانون را به صورت کاملاً جدی اعمال خواهد کرد و با زائران حامل موادمخدر مطابق قانون برخورد کرده و این دسته از افراد را از ادامه این سفر معنوی باز خواهد داشت.

وی با بیان اینکه در سال گذشته حتی یک گرم موادمخدر در موسم حج از کشور خارج نشده است گفت: کشور عربستان قوانین بسیار سخت و مجازات‌های سنگینی را برای کسانی که حتی داروهای پزشکی حاوی کدئین به همراه دارند در نظر می‌گیرد.

قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر افزود: زائرانی که به استفاده از دارو نیاز دارند حتماً با پزشک کاروان خود هماهنگ کنند و به صورت خودسرانه اقدام به حمل داروهای پزشکی نکنند زیرا این کار عواقب سنگینی برای آنان به بار خواهد آورد.

جزینی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به کشف 4154 کیلوگرم انواع موادمخدر در یک هفته گذشته گفت: استان فارس با کشف 2909 کیلوگرم حشیش بیشترین مقدار کشفیات موادمخدر را طی یک هفته گذشته داشته و رتبه بعدی مربوط به استان خراسان جنوبی با کشف 576 کیلوگرم تریاک می‌باشد.

وی اعلام کرد که کشفیات گفته شده در هفته گذشته طی 3 مورد اقدام اطلاعاتی و 11 مورد اقدام عملیاتی به دست آمده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها