امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۴:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108391
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت الاسلام میثم امرودی در برنامه ششم توسعه که با حضور حسین انواری، سرپرست کمیته امداد ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت الاسلام میثم امرودی در برنامه ششم توسعه که با حضور حسین انواری، سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) ، ابوالحسن فیروزآبادی، قائم مقام وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی و سید حسن موسوی چلک، رئیس انجمن مددکاران اجتماعی در دانشگاه آزاد اسلامی گناباد برگزار شد اظهار کرد: شهرداری تهران در سال‌های گذشته تجربیات خوبی را در حوزه کاهش آسیب‌های اجتماعی به دست آورده است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر آمار طلاق رو به افزایش است و این در حالی است که آمار ازدواج در کشور رو به کاهش است ضمن اینکه بیشترین طلاق ها در سال‌های اولیه ازدواج صورت می‌گیرد.

حجت اسلام امرودی عنصر خانواده را مهم‌ترین عامل برای کاهش آسیب‌های اجتماعی دانست و گفت: اگر بخواهیم اصلاحی را در حوزه آسیب‌های اجتماعی صورت دهیم باید ابتدا آن را از عنصر نخست (خانواده) انجام دهیم.

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با تأکید بر اهمیت تهیه پیوست‌های اجتماعی و فرهنگی برای پروژه‌های عمرانی اذعان کرد: در حال حاضر شهرداری تهران با همکاری شورای شهر برای هر پروژه عمرانی پیوست فرهنگی و اجتماعی تهیه کرده است.

وی با اشاره به تغییر رویکرد شهرداری تهران طی سال‌های اخیر افزود: شهرداری تهران در حال حاضر به یک نهاد خدماتی و اجتماعی تبدیل شده و در این زمینه اقدامات خوبی را در سطح شهر تهران انجام داده است.

حجت الاسلام امرودی اظهار امیدواری کرد که تمام دستگاه‌های مرتبط در حوزه‌های حمایتی در یک راستا حرکت کنند و از موازی کاری بپرهیزند.

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در پایان گفت: نبود یک مدیریت واحد اجتماعی مشکلاتی را برای شهرها ایجاد کرده است و امیدوار هستیم دولت در تدوین برنامه ششم توسعه از نظر اساتید و خبرگان استفاده کند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها