امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۸:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108394
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید حسن موسوی چلک در سومین کنفرانس مددکاری اجتماعی ایران با عنوان« امور اجتماعی در ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید حسن موسوی چلک در سومین کنفرانس مددکاری اجتماعی ایران با عنوان« امور اجتماعی در برنامه ششم توسعه» در دانشگاه آزاد اسلامی گناباد برگزار شد اظهارداشت: مقدمات برگزاری این کنفرانس در سال 90 فراهم شده بود و امروز شاهد برگزاری این کنفرانس هستیم.

وی تصریح کرد: ما هم اکنون با یک حوزه اجتماعی بسیار بیمار رو به رو هستیم که باید اقداماتی برای بهبود آن صورت گیرد.

رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران نگاه سیاسی و امنیتی به حوزه های اجتماعی را آسیب جدی برای این حوزه دانست و خاطرنشان کرد: باید نگاه های سیاسی و امنیتی در حوزه های اجتماعی به حداقل رسد تا بتوانیم آن طور که باید نسبت به اجرای برنامه توسعه کشور اقدام کنیم.

موسوی چلک ادامه داد: اگر در امور اجتماعی تدبیر درستی صورت نگیرد امنیت اجتماعی کشور با خطر مواجه خواهد شد.

وی با بیان اینکه « چنانچه برنامه ششم توسعه نیز با نگاه سیاسی و امنیتی تدوین شود باید عطایش را به لقایش بخشیم»، گفت: باید برنامه ششم توسعه را بدون دیدگاه های سیاسی و امنیتی تدوین کرد تا نتیجه آن مطلوب تر از نتایج برنامه پنجم توسعه باشد.

رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران خاطرنشان کرد: الزاماً همه مدیران دولتی عقل کل حوزه اجتماعی نیستند و نباید بهره برداری سیاسی در حوزه اجتماعی در برنامه ششم شود.

موسوی چلک گفت: برای برگزاری سومین کنفرانس مددکاری اجتماعی با عنوان « امور اجتماعی در برنامه ششم توسعه»، اکثر سازمان های اجتماعی همکاری و تعامل داشته و از آن جمله می توان به سازمان هایی نظیر بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی (ره)، وزارت آموزش و پرورش، قوه قضائیه و شهرداری تهران اشاره کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها