امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۳:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108400
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
حبیب طهماسبی‌نیک در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اظهار داشت: در فصل تهیه و دوخت روپوش مدارس قیمت مصوب روپوش ...

حبیب طهماسبی‌نیک در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اظهار داشت: در فصل تهیه و دوخت روپوش مدارس قیمت مصوب روپوش درجه یک برای دبیرستان 40 هزار تومان و درجه دو 30 هزار تومان به صنف‌های خیاطی پروانه‌دار ابلاغ شده است که این رقم برای سنین دبستان 25 درصد کمتر است.

وی افزود: برخی مدیران مدارس به صورت خودسرانه با واحدهای خیاطی بدون پروانه کسب، قرارداد می‌بندند که به نظر می‌رسد چیزی جز منافع شخصی پشت آن نیست.

به گزارش فارس، این در حالی است که خیاطان زیر پوشش اتحادیه موظف به رعایت قوانین از جمله قیمت مصوب هستند و در صورت تخلف، مراتب را به اماکن گزارش کرده که از اخطار کتبی تا ضبط پروانه یا پلمب واحد صنفی مواجه خواهند شد.

سخنان رئیس اتحادیه خیاطان در حالی مطرح می شود که گزارش‌های میدانی خبرنگار فارس از والدین دانش آموزان حاکی از آن است که خانواده‌ها رقم‌هایی بسیار بالاتر از قیمت مصوب اتحادیه را برای تهیه روپوش فرم مدرسه پرداخته‌ و گاهی والدین تا یکصد هزار تومان برای تهیه یک دست روپوش فرم هم پرداخته‌اند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها