امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۱:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108404
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 28
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از باشت، مراسم تودیع و معارفه که طی چند ماه اخیر به تکریم و معارفه مرسوم شده است برای تجلیل از خدمات ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از باشت، مراسم تودیع و معارفه که طی چند ماه اخیر به تکریم و معارفه مرسوم شده است برای تجلیل از خدمات مسئول پیشین و معارفه و خوش‌آمدگویی مسئول جدید به سمتی است که قرار است در دست گرفته و همانند سایر مسئولان راه خدمت به مردم را در پیش بگیرد.

هر یک از مسئولان و مدیران که برای مدت زمانی اگر چه اندک بر سمت و یا پستی گمارده شوند در جایگاه مسئولیت خویش و با توجه به شرایط کاری خدماتی را ارائه می‌دهد که شاید چندان به چشم نیاید و یا عده‌ای آن را ناچیز به حساب بیاورند.

متأسفانه به دلایل نامشخص گاهی شاهد هستیم مسئولان از گرفتن مراسم تکریم و معارفه برای برخی مدیران خودداری و یا کوتاهی کرده به گونه‌ای که به یک رسم تازه در اجتماعی اگر چه کوچک همانند شهرستان باشت تبدیل شده است.

برخی از مردم معتقدند که این تودیع و معارفه‌های پنهانی و بدون مراسم، برگرفته از اعتقادات و تفکرات سیاسی افراد است؛ اما آیا چنین موضوعی صحت دارد و آیا اختلاف در تفکرات سیاسی باید موجب شود که موقعیت و جایگاه برخی مدیران کمرنگ شده و یا نادیده گرفته شود تا جایی که مراسمی برای تودیع و معارفه آن‌ها نیز در نظر گرفته نشود؟

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شهرستان باشت در طی چند ماه گذشته چندین مرتبه شاهد تحقق این موضوع بوده به گونه‌ای که در برخی موارد با اعتراض مسئولان و مردم نیز مواجه شده است.

و حال در ادامه مسئله تودیع و معارفه‌های پنهانی شهرستان باشت این بار نوبت به اداره میراث فرهنگی باشت رسید و در جلسه‌ای بدون حضور مسئولان شهرستان و اصحاب رسانه سوگلی صالحی به عنوان رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری باشت منصوب شد.

انتهای پیام/82017/ل10/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها