امروز : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 25
۲۱:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108409
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی اداره کل محیط زیست استان تهران، رضا کرمی اظهار داشت: ماموران اجرائی سر محیط بانی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی اداره کل محیط زیست استان تهران، رضا کرمی اظهار داشت: ماموران اجرائی سر محیط بانی انزها روز گذشته در حین گشت وکنترل منطقه شکار ممنوع کاوه ده متوجه دو شکارچی غیر مجاز با یک قبضه اسلحه می‌شوند.

وی افزود: ماموران بلافاصله وارد عمل شده و اقدام به دستگیری این شکارچیان می کنند.

کرمی با بیان اینکه  یک نفر از متخلفان شناسائی شده  و از شکارچیان غیر مجاز استان تهران و استان‌های همجوار از جمله مازندران است و دارای سوابق دستگیری متعددی نیز بوده است، اظهار داشت: این شکارچیان بدون توجه به ایست ماموران اقدام به فرار کرده و پس از چند ساعت تعقیب و گریز سرانجام یک نفر از شکارچیان دستگیر می‌شود.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان فیروزکوه تصریح کرد: این شکارچی با لاشه دو رأس میش وحشی دستگیر شده و ضمن اعتراف و افشای نام همدست متواری خود، مبلغ 3میلیون و 600 هزار تومان به عنوان ضرر و زیان شکار دو رأس میش وحشی درحق دولت پرداخت کرد.

کرمی خاطر نشان کرد: پرونده تخلف این متهم تشکیل و به مراجع قضایی معرفی گردید و با دستور دادستان پرونده دستگیری شکارچی متواری نیز در دستور کار مراجع امنیتی قرار گرفت.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار