امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۹:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108411
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرنگار بهداشت ودرمان فارس، آزمون کتبی بیست و هشتمین دوره دانشنامه فوق تخصصی در تمام رشته‌های پزشکی با حضور 311 داوطلب شامل 88 نفر زن و 223 ...

به گزارش خبرنگار بهداشت ودرمان فارس، آزمون کتبی بیست و هشتمین دوره دانشنامه فوق تخصصی در تمام رشته‌های پزشکی با حضور 311 داوطلب شامل 88 نفر زن و 223 نفر مرد ساعت 9 صبح روز پنجشنبه 13 شهریورماه 93 در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می شود.

در این دوره از آزمون سوال اخلاق پزشکی بر تعداد سؤالات قبل افزوده می شود و نمره آن به صورت مثبت در آزمون مورد محاسبه قرار خواهد گرفت.

برای پاسخ های نادرست نمره منفی در نظر گرفته نشده است و دفترچه سؤالات داوطلبان پس از پایان آزمون در اختیار آنان قرار می گیرد.

حداقل نمره قبولی در هر مرحله آزمون 70 درصد نمره کل همان مرحله خواهد بود.

داوطلبان آزمون دانشنامه فوق تخصصی در صورت کسب 60 درصد نمره آزمون کتبی موفق به کسب گواهینامه فوق تخصصی خواهند شد.

کلید سؤالات ساعت 14 روز برگزاری آزمون در 13 شهریورماه از طریق سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام خواهد شد و هرگونه اعتراض به سؤال در زمان برگزاری آزمون پاسخ داده نخواهد شد و پس از برگزاری آزمون شرکت کنندگان می توانند اعتراضات خود را از ساعت 14 روز پنجشنبه 13 شهریور تا ساعت 8 صبح روز جمعه 14 شهریور از طریق سایت اینترنتی مرکز سنجش پزشکی با وارد کردن کد رهگیری خود ارائه کنند.

نتایج آزمون کتبی دانشنامه فوق تخصصی ساعت 23 روز جمعه 14 شهریورماه در سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام خواهد شد.

نتایج اعلام شده پس از رسیدگی به اعتراضات، قطعی و غیرقابل تجدیدنظر است و قبول شدگان آزمون کتبی دانشنامه فوق تخصصی با توجه به جدول زمانبندی آزمون شفاهی با مراجعه به محلهایی که برای هر رشته فوق تخصصی براساس راهنمای آزمون شفاهی پیوست به تفکیک رشته، محل آزمون و ساعت برگزاری آزمون مشخص شده است، مراجعه کنند.

مهلت تعیین شده تنها فرصت رسیدگی به اعتراضات آزمون کتبی است و بعد از اعلام نتایج تحت هیچ شرایطی اعتراضات دریافت و رسیدگی نخواهد شد و فقط  قبول شدگان آزمون کتبی دانشنامه می توانند در آزمون شفاهی شرکت کنند.

نتایج نهایی آزمون دانشنامه فوق تخصصی پزشکی بالینی ساعت 23 روز چهارشنبه 19 شهریورماه در سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس http://sanjeshp.ir اعلام می شود.

آزمون دانشنامه تخصصی پزشکی

آزمون کتبی شصت و یکمین آزمون دانشنامه تخصصی در 26 رشته تخصصی با حضور 3421 داوطلب شامل 1570 نفر زن و 1851 نفر مرد راس ساعت 9 صبح روز پنجشنبه سیزدهم شهریورماه 93 در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می شود و در این آزمون نیز سوال اخلاق پزشکی بر تعداد سؤالات قبل افزوده می شود.

حداقل نمره قبولی برای اخذ دانشنامه تخصصی (در مرحله کتبی و شفاهی) نمره 105 از 150 است. در رشته آسیب شناسی با 200 سؤال (مشترک آناتومیکال و کلینیکال) برای دستیاران حدنصاب نمره قبولی در هر مرحله آزمون کتبی و شفاهی دانشنامه 70 درصد کل نمره در نظر گرفته شده است.

تمام شرکت کنندگان آزمون دانشنامه تخصصی رشته های پرتودرمانی و پزشکی اجتماعی لازم است در آزمون کتبی و شفاهی ماشین حساب را به لحاظ محاسبه آمار به همراه داشته باشند.

کلید سؤالات ساعت 14 روز آزمون 13 شهریورماه از طریق سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام خواهد شد. پس از برگزاری آزمون شرکت کنندگان می توانند اعتراضات خود را از ساعت 14 روز 13 شهریور تا ساعت 23 روز 14 شهریور از طریق سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی ارسال کنند.

نتایج آزمون کتبی تمام رشته های تخصصی ساعت 23 روز شنبه 15 شهریورماه منتشر می شود. قبول شدگان آزمون کتبی دانشنامه با توجه به جدول زمانبندی آزمون شفاهی با مراجعه به محلهایی که برای هر رشته تخصصی براساس راهنمای آزمون شفاهی پیوست به تفکیک رشته، محل آزمون و ساعت برگزاری آزمون مشخص شده است، مراجعه کرده و در آزمون شفاهی رشته مربوطه شرکت کنند.

تمام دستیاران رشته تخصصی جراحی مغز و اعصاب دانش آموخته سال 93 در صورت کسب قبولی در مرحله کتبی آزمون جهت شرکت در مرحله شفاهی آزمون دانشنامه تخصصی سالجاری موظف هستند Logbook تدوین شده توسط هیأت ممتحنه دانشنامه تخصصی رشته مربوطه را تکمیل و در جلسه آزمون شفاهی ارائه کنند.

در این دوره با توجه به مصوبات شورای آموزش پزشکی و تخصصی و تصمیمات شورای دبیران تمام شرکت کنندگان مرحله کتبی رشته تخصصی جراحی عمومی ملزم به شرکت در آزمون مرحله شفاهی رشته مربوطه مطابق جدول زمانبندی پیوست هستند (اعم از کسب و یا عدم کسب حدنصاب قبولی در مرحله کتبی آزمون دانشنامه). اعلام نتایج آزمون کتبی این گروه از داوطلبان منوط به شرکت در آزمون شفاهی خواهد بود.

نمره کسب شده این گروه از داوطلبان در آزمون شفاهی صرفاً در صورت کسب قبولی در آزمون کتبی دانشنامه قابل بررسی است.

با توجه به مراتب فوق آزمون شفاهی PMP در رشته جراحی عمومی روز شنبه 15 شهریورماه ساعت 8 صبح در محل دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی آغاز خواهد شد.(داوطلبان باید ساعت 7 صبح در محل حاضر باشند).

نتایج نهایی آزمون دانشنامه تخصصی پزشکی بالینی ساعت 23 روز چهارشنبه 19 شهریورماه در سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس sanjeshp.ir اعلام می شود.

انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها