امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۹:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108416
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان تهران، غلامحسین اسماعیلی ضمن گرامیداشت دهه کرامت و میلاد ثامن ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان تهران، غلامحسین اسماعیلی ضمن گرامیداشت دهه کرامت و میلاد ثامن الائمه طی سخنانی در اولین نشست اتاق فکر فرهنگی دادگستری تهران با اشاره به جایگاه نهاد دادرسی در حکومت اسلامی و شأن و منزلت دستگاه قضایی اظهار کرد: از آنجا که قاضی مرجع و ملجأ افراد مظلوم، ستمدیده و مسئول احقاق حق و اجرای عدالت در جامعه است و در این مسیر مأموریت برخورد با مفاسد اخلاقی و اجتماعی جامعه را برعهده دارد، باید در عمل و رفتار نیز الگوی مناسبی در جهت رعایت مسائل اخلاقی و فرهنگی جامعه باشد.

اسماعیلی تأکید کرد: برای حفظ شأن و منزلت قاضی و منصب قضاوت باید امور فرهنگی در دادگستری مورد اهتمام جدی قرارگیرد.

رئیس کل دادگستری تهران تصریح کرد: برای نیل به این مهم اعضاء اتاق فکر فرهنگی باید نیازهای فرهنگی متناسب با دادگستری را شناسایی و برای ارتقاء وضعیت فرهنگی فعلی، محتوا و روش‌های مناسب را ارائه کنند.

وی در پایان خاطر نشان ساخت: در این برنامه‌ها باید وضعیت داخلی دادگستری و نیازهای همکاران قضایی و اداری و نیز خانواده های آنان و مدیریت افکار عمومی مورد توجه قرار گیرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها