امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۹:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108419
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 28
فاطمه دانشور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به تغییرات انجام شده در هیأت رئیسه شورای شهر همچنین ریاست ...

فاطمه دانشور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به تغییرات انجام شده در هیأت رئیسه شورای شهر همچنین ریاست شورا، اظهار داشت: امیدوارم این تغییرات همانند دوره گذشته فضای تعامل را فی‌مابین شورا و شهرداری ایجاد کند.

وی با اشاره به حضور مهدی چمران در جایگاه ریاست شورای شهر تهران، بیان داشت: امیدوارم ایشان نیز همانند مسجد جامعی در دوره گذشته شرایطی را فراهم کنند تا وزرا و معاونین رئیس‌جمهور در جلسه شورا حضور پیدا کنند.

عضو شورای شهر تهران با تأکید بر اینکه در یک سال گذشته مدیریت مسجد جامعی در شورای شهر فضای تعامل مابین اصولگراها و اصلاح‌طلبان و همچنین شهرداری تهران فضای خوبی بوده است، گفت: امیدوارم این فضا همچنان ادامه پیدا کند.

وی در پاسخ به جوسازی برخی از رسانه‌های اصلاح طلب در نقد اعضای شورای شهر،  گفت: هم اصولگراها و هم اصلاح‌طلبان از مدیریت یک ساله مسجد جامعی ابراز رضایت داشتند و هیچ‌کس شکایتی از عملکرد وی در این مدت نداشته است.

عضو شورای شهر تهران، خاطرنشان کرد: در دوره قبل در جلسه شورا تلاش شد تا برخی از اصولگراها نیز در ترکیب هیأت رئیسه حضور پیدا کنند و انتظار می‌رفت در این دوره نیز اصولگراها همین شیوه را در مورد اصلاح‌طلبان اجرا کنند.

وی با بیان اینکه نگرانی نیز از سوی اصلاح‌طلبان شورای شهر در این دوره وجود دارد، گفت: امیدواریم فضای ایجادشده برای مطبوعات و خبرنگاران همانند دوره گذشته باز باشد و هیأت رئیسه جدید محدودیتی را برای حضور خبرنگاران در جلسات شورا فراهم نکنند.

دانشور در پایان گفت: از شناختی که از آقای چمران داریم امیدواریم کارهای دوره قبل در این دوره نیز ادامه پیدا کند و شاهد ارتقای شورای شهر باشیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها