امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۱:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108426
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
  به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهرزاد حمیدی امروز در گردهمایی معاونان تربیت بدنی و سلامت استانهای سراسر کشور ...

  به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهرزاد حمیدی امروز در گردهمایی معاونان تربیت بدنی و سلامت استانهای سراسر کشور که در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد، اظهارکرد: موافقتنامه‌ای بین وزرای آموزش و پرورش و ورزش و جوانان مبادله شده است که برای اولین بار ظرفیت‌های خوبی در آن دیده شده است.

وی افزود: اساسنامه فدراسیون ورزش دانش‌آموزی از تحکیم حقوقی، تشکیلاتی و مالی برخوردار است که با حمایت وزیر ورزش و جوانان قرار است در هیأت دولت مطرح شود.

حمیدی با اشاره به توجه به موضوع استعدادیابی در آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: به طبع آن موافقتنامه‌ای که بین دو وزارتخانه مبادله شده است، کارهای خوبی در خصوص استعدادیابی پیش‌بینی شده است.

معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: پایگاه‌ها درون مدرسه‌ای، کانون‌های برون مدرسه‌ای و کانون‌های ویژه که نقطه اتصال ورزش دانش‌آموزی با ورزش ملی خواهد بود پیش‌بینی شده است.

وی با اشاره به برگزاری آخرین روزهای مسابقات ورزشی دانش‌آموزان کشور تصریح کرد: مسابقات ورزشی دانش‌ آموزان در 7 استان در حال برگزاری است و فدراسیون‌های مختلف افرادی را برای شناسایی استعدادهای مربوطه گسیل‌کرده‌اند.

حمیدی با اشاره به برگزاری المپیادهای درون مدرسه‌ای عنوان کرد: این المپیادها در دستور شورای ورزش قرار گرفته است و وزیر ورزش و جوانان بنده را به عنوان عضو کارشناس شورای عالی ورزش معرفی کرده است که طرح المپیادهای درون مدرسه‌ای را در آن شورا مطرح خواهیم کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها