امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۷:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108427
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از ستاد خبری هفتمین دوره جشن های مردمی زیر سایه خورشید؛ خدام حرم مطهر رضوی میهمان جشن های مردمی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از ستاد خبری هفتمین دوره جشن های مردمی زیر سایه خورشید؛ خدام حرم مطهر رضوی میهمان جشن های مردمی زیر سایه خورشید در استان بلخ بودند.

در این مراسم که با حضور پرشور برادران اهل سنت افغانی برگزار شد، حجت الاسلام حسینی از علمای شهر مزار شریف به تبیین گوشه هایی از سیره فردی و اجتماعی عالم آل محمد، حضرت رضا(ع) پرداخت.

در ادامه این مراسم آجیلیان قاری و خدام حرم مطهر رضوی آیات نورانی بخش کلام وحی را قرائت کرد  و کاظم ذوقیان در مدح و مناقب امام رضا(ع) به مولودی خوانی پرداخت.

گزارش های دریافتی از افغانستان حاکی از آن است که کاروان اعزامی زیر سایه خورشید به این کشور همچنین ضمن حضور در مدارس، مهدکودک ها و دارالقران شهرهای سجادیه، علی چوپان و مزار شریف افغانستان هدایای متبرک را بین دانش آموزان این مناطق توزیع کردند.

در این بازدید که با حضور کاروان  رضوی و امام جمعه شهر مزار شریف برگزار شد، خدام بارگاه ملکوتی حضرت رضا(ع) در فضایی معنوی در بین دانش آموزان افغانی به مدیحه سرایی پرداختند. 

هفتمین دوره جشن های مردمی زیر سایه خورشید همزمان با 200 شهر در داخل کشور در 30 شهر از 12 کشور خارجی نیز در حال برگزاری است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها