امروز : دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 26
۱۸:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108428
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، خبرگزاری رویترز نظر سنجی را منتشر کرد که در آن نشان داده شد که محبوبیت جنبش حماس پس از جنگ غزه بسیار ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، خبرگزاری رویترز نظر سنجی را منتشر کرد که در آن نشان داده شد که محبوبیت جنبش حماس پس از جنگ غزه بسیار افزایش یافته است.

به گزارش این خبرگزاری، این نظرسنجی نشان داد که در صورت برگزاری انتخابات در فلسطین، جنبش حماس پیروزی قطعی را به دست خواهد آورد.

این در حالی است که یک مرکز تحقیقات سیاسی فلسطینی تاکید کرد که این نظرسنجی نشان می‌دهد اسلامگرایان پیشرفت قابل توجهی در انتخابات ریاست جمهوری و پارلمانی خواهند داشت.

به گزارش رویترز، بیشتر مردم فلسطین که در این نظر سنجی شرکت کردند، شیوه‌ای را که حماس برای مذاکرات مسالمت آمیز در پیش گرفته است، بر شیوه جنبش فتح ترجیح می‌دهند.

این نظرسنجی که بیش از هزار فلسطینی در آن شرکت کرده بودند، از این مسئله حکایت دارد که 53% از مردم فلسطین بر این باورند که سلاح مقاومت فلسطین بهترین راه برای تشکیل کشور فلسطین است. این در حالی است که 20% فقط مذاکرات را برای برپایی کشور فلسطین تایید می‌کنند.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها