امروز : دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 25
۰۱:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108435
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در رام الله، «یوسف ادعیس»، وزیر اوقاف و امور دینی فلسطینی نسبت به خطرناک بودن اوضاعی که قدس ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در رام الله، «یوسف ادعیس»، وزیر اوقاف و امور دینی فلسطینی نسبت به خطرناک بودن اوضاعی که قدس اشغالی در راستای اجرای طرح‌های صهیونیستی در مسجد الاقصی با آن مواجه است، هشدار داد.

ادعیس در این خصوص به تلاش‌های رژیم صهیونیستی در تبدیل قدس اشغالی به شهری یهودی از طریق آواره کردن اهالی و مصادره خانه‌های آنها و اسکان شهرک‌نشینان در آنها اشاره کرد و در این خصوص هشدار داد.

وی گفت: طرح تقسیم مسجد الاقصی به دو بخش تقسیم می‌شود. بعد زمانی و بعد مکانی. در بعد زمانی ساعات و روزهای خاصی در طول هفته و ماه و سال میان یهود و مسلمانان برای حضور در مسجد الاقصی اختصاص می‌یابد. اما در بعد مکانی اماکن خاصی در مسجد الاقصی به یهود داده می‌شود تا در آنجا حضور یابند.

ادعیس تاکید کرد: اقدام اشغالگران در بستن دروازه‌های مسجد الاقصی به روی نمازگزاران مسلمان و گشودن آن به روی شهرک‌نشینیان تجاوز وتعرضی به تمام اعراب و مسلمانان شمرده می‌شود.

وی هشدار داد:‌ اگر تجاوزات زمانی رژیم صهیونیستی بر همین منوال و با سکوت اعراب و مسلمانان مواجه شود، موجب تسلط بیش از پیش یهودیان بر مسجد الاقصی خواهد شد، به ویژه آنکه رژیم صهیونیستی از درگیر بودن کشورهای عربی و اسلامی به امور داخلی خود برای اجرای این طرح‌هایش بیش از پیش استفاده خواهد کرد.

ادعیس تاکید کرد که رژیم صهیونیستی اجرای طرح تقسیم بندی زمانی و مکانی خود را با ممانعت از ورود نمازگزاران به مسجد الاقصی حتی برای ادای نماز ظهر و در مواردی ممانعت کامل از ورود نمازگزاران به خصوص نمازگزاران پایین‌تر از 30 سال آغاز کرده است.

به همین منظور ادعیس از تمام فلسطینیان که توان رسیدن به مسجد الاقصی را دارند، برای ادای نماز به این مسجد و ناکام ساختن طرح‌های صهیونیستی در این مسجد حضور یابند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها