امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۱:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108441
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری «دنیاالوطن»، دفتر هماهنگی امور انسان‌دوستانه سازمان ملل متحد (اوچا) در گزارشی در ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری «دنیاالوطن»، دفتر هماهنگی امور انسان‌دوستانه سازمان ملل متحد (اوچا) در گزارشی در خصوص بازگشایی گذرگاه‌های مرزی غزه و رژیم صهیونیستی یک هفته پس از حصول توافق آتش‌بس طولانی مدت که لغو جزئی محاصره غزه را شامل می شود، اعلام کرد که تاکنون اتفاقی درباره کاهش حصر غزه رخ نداده است.

در این گزارش که با عنوان «محاصره غزه» تهیه شد، آمده است که مسئولان صهیونیستی و مصری همواره برای انسداد و یا بازگشایی سه گذرگاه اصلی «ایرز»، «کرم ابوسالم» و «رفح» سیاست‌های قبلی را دنبال می کنند.

«ماریا خوزه توریس»، معاون اوچا گفت: انتظار می رود که توافقنامه آتش‌بس در غزه با جدول زمانی برای کاهش محاصره همراه باشد اما تاکنون چیزی از کاهش محاصره ندیده ایم و سیاست ورود کالا و افراد از طریق گذرگاه‌های تغییری نکرده است.

بر اساس توافق صورت گرفته، باید دو گذرگاه اصلی غزه و فلسطین اشغالی برای انتقال محموله‌های امدادی و اقلام ساختمانی گشوده شوند.

بر این اساس، روند انتقال محموله‌های پزشکی، مواد غذایی و مصالح ساختمانی مورد نیاز برای بازسازی زیرساخت‌ها، شبکه‌های آب، برق و تلفن تسهیل می‌شود.
انتهای پیام/  

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها