امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۴:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108475
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
«لیلا بلوکات» در گفت‌‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: فعلا بازی در کاری را نپذیرفتم چرا که قرار است به زودی به یک سفر  دوماهه  بروم . ...

«لیلا بلوکات» در گفت‌‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: فعلا بازی در کاری را نپذیرفتم چرا که قرار است به زودی به یک سفر  دوماهه  بروم . امیدوارم بعد از بازگشتم بتوانم با انرژی مضاعف فعالیت‌هایم را از سر بگیرم.

وی با تاکید بر این موضوع که همواره بازی در نقش‌های متفاوت برای او اهمیت زیادی داشته اظهار داشت:برای من بازی در نقش‌های متفاوت بسیار مهم است به همین خاطر همیشه سعی می‌کنم با دقت و وسواس خاصی دست به انتخاب بزنم. اگر شما کارنامه هنری من را مورد بررسی قرار دهید متوجه خواهید شد که در کنار کارهای رئال چند کار تاریخی هم وجود دارد. حضور در کارهای تاریخی همیشه دغدغه من بوده است چرا که باعث می‌شد برای بازی در آن نقش دست به تحقیق بزنم و با دقت و وسواس بیشتر بازی کنم.

او اضافه کرد: کارهایی که قصه‌شان در زمان حال می‌گذرد، هر چقدر هم که قوی باشد اما  شما برای ایفای آن نقش به اندازه کارهای تاریخی به چالش بر نمی‌خورید. شاید به همین خاطر هم هست بازیگرانی که در این سبک کارها حضور داشتند به ماندگاری بیشتری دست پیدا کردند. 

بلوکات ادامه داد:  بازی در آثار مذهبی، تاریخی برای من همیشه ارزشمند بوده است و حضور در آنها را لطفی از جانب خداوند می‌دانم به نظر باید بستر به گونه‌ای فراهم شود که ستاره‌های جوان  ما مانند سوپراستارهای پیشکسوت‌مان  حضور در این فضاها را تجربه کنند. چرا که تجربه این فضاها باعث می‌شود افق‌شان در بازیگری تغییر کند.  همه ما بازی کم نظیر فریبرز عرب نیا را در سریال «مختارنامه» به خاطر داریم مردی که با ایفای این نقش درجات ستاره بودنش را کامل کرد. خیلی دوست دارم فضایی فراهم شود که باز هم بتوانم در کارهای  تاریخی حضور پیدا کنم.

وی در مورد برنامه «به رنگ آفتاب» که به بررسی آثار ارزشی و تاریخی می‌پردازد گفت:این برنامه در نوع خودش بسیار   نظیر است؛ چرا که پیش از این برنامه‌ای را نداشتیم که بخواهد از این زاویه آثار تاریخی  و مذهبی را مورد بررسی قرار دهد.  من از تولید برنامه‌هایی نظیر «به رنگ آفتاب» استقبال می‌کنم چرا که باعث می‌شود زمینه برای ساخت اثار ارزشی و تاریخی بیش از پیش فراهم شود.

بازیگر سریال«یوسف پیامبر» در پایان تصریح کرد: تجربه بازی در سریال «یوسف پیامبر(ع)» برای من بسیار خوشایند بود خیلی دوست دارم  تجربه‌هایی از این دست را باز هم تکرار کنم.چون این کارها با گذشت زمان نه تنها  کهنه نمی‌شود بلکه بر ماندگاریش هم افزوده می‌شود. از اینکه شنیدم این اثر در کشورهای دیگر هم مورد استقبال قرار گرفته و حتی در فرانسه هم پخش می‌شود خیلی خوشحال شدم چون این اثار می‌توانند بهترین سفیرهای ما باشند.

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها