امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۱:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108482
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب «اتل متل دو قصّه» دو قصه زیبا از دنیای حیوانات را برای کودکان بیان می‌کند. داستان اول «بهار در ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب «اتل متل دو قصّه» دو قصه زیبا از دنیای حیوانات را برای کودکان بیان می‌کند. داستان اول «بهار در نقاشی‌های سارا کوچولو» نام دارد. در این داستان سارا کوچولو با مداد رنگی‌های خود یک حلزون با آسمانی ابری و پر از برف نقاشی می‌کند اما حلزون قصه در خانه خود که یک صدف راه راه کوچک و قشنگ بود به خواب رفته و با سارا کوچولو بازی نمی‌کند تا اینکه سارا کوچولو برای بیدار کردن حلزون از خواب تصمیم می‌گیرد نقاشی خود را تغییر دهد.

و اما قصه دوم که «خانه کرم کوچولو» نام دارد. زندگی یک کرم کوچولو و قشنگ را به تصویر می‌کشد. کرم کوچولو با آمدن فصل پاییز و سرد شدن هوا تصمیم می‌گیرد که خانه‌ای زیبا و گرم برای خود بسازد برای همین شروع به بافتن تار می‌کند و از خوشحالی بلند بلند شعر و آواز می‌خواند. کرم کوچولو که در خانه گرم خود به خواب عمیقی فرو رفته است، خواب‌های بسیار قشنگی می‌بیند و برای رسیدن بهار لحظه شماری می‌کند. بهار از راه می‌رسد و کرم وقتی از خانه خود خارج می‌شود متوجه یک اتفاق خیلی عجیب می‌شود...

نویسنده این کتاب با نثری روان و ساده سعی دارد نوع زندگی حیوانات را برای کودکان نشان دهد و بخشی از ویژگی‌های این حیوانات را بیان کند. کتاب «اتل متل دو قصّه» همچنین با تصویرگری بسیار زیبایی که در هر صفحه خود دارد به راحتی می‌تواند کودکان را با خود همراه سازد به گونه ای که خود تصویر نیز بیانگر کلیت داستان می‌باشد.

چاپ نخست کتاب «اتل متل دو قصه» در شمارگان یک 1500 نسخه و تمام گلاسه با قیمت 2500 تومان در اختیار کودکان قرار گرفته است.

علاقه مندان برای تهیه کتاب‌ها به صورت تک جلدی و کلی به فروشگاه مطهری سروش به نشانی خیابان مطهری، نرسیده به خیابان مفتح، جنب ساختمان سروش، تلفن 88310610-021  یا به فروشگاه مرکزی سروش (ترنجستان سروش) به نشانی خیابان انقلاب، بعد از تقاطع ابوریحان، بین خیابان وصال و فلسطین، فروشگاه ترنجستان سروش، تلفن 66493620-021 مراجعه کنند.

همچنین مرکز پخش پکتا (نماینده انحصاری پخش آثار انتشارات سروش) به نشانی: خیابان انقلاب، بعد از تقاطع ابوریحان، بین خیابان وصال و فلسطین، جنب فروشگاه ترنجستان سروش، تلفن 66973203 ( 20 خط) آماده عرضه کلی و جزئی این کتاب به علاقه مندان است.

فروش اینترنتی کتاب نیز از طریق سایت انتشارات سروش به نشانی: http://soroushpublishingco.ir  امکان پذیر است.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار