امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۱:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108492
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، قسمتی دیگر از سری جدید مجموعه «صداهای مخالف» که با هدف بررسی و نقد لیبرالیسم غرب و آسیب‌های سیاسی، ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، قسمتی دیگر از سری جدید مجموعه «صداهای مخالف» که با هدف بررسی و نقد لیبرالیسم غرب و آسیب‌های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی آن در شبکه مستند سیما ساخته شده، جمعه، 14 شهریور، از این شبکه پخش می‌شود.

در برنامه «صداهای مخالف» برای نخستین بار فیلم‌های مستندی که فیلمسازان پیشرو غربی در نقد سیستم غرب ساخته شده‌اند، پخش و با حضور کار‌شناسان نقد می‌شود.این فیلم ها توسط فیلمسازان مستقل و معترض غربی و با هدف روشنگری افکار عمومی جهان از حقایق پشت پرده جریانات سیاسی غربی ساخته شده است.

«عرب‌های بد سینما» عنوان مستندی است که در این قسمت از برنامه پخش و نقد خواهد شد. در توضیح این مستند آمده است: برخی از فیلم‌های هالیوودی نسبت به نژادپرستی موضع می‌گیرند. طبق قوانین ایالات متحده آزادی بیان شامل اظهارات نژادپرستانه نمی‌شود. اما مسلمانان در بسیاری از فیلم‌های هالیوودی به شکل انسان‌هایی کم هوش و بدوی به نمایش در می‌آیند و در برخی دیگر به شکل افرادی خطرناک با نقشه‌های پیچیده ضد آمریکایی. علت این تضاد چیست؟

کارشناس این قسمت از برنامه دکتر احمدی پژوهشگر و استاد دانشگاه است.

«صداهای مخالف» در 52 قسمت 60 دقیقه‌ای جمعه‌ها ساعت 21 از شبکه مستند سیما پخش می شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها