امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۸:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108501
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مجید جوزانی مدیر موزه انتظامی گفت: موزه انتظامی در منطقه یک تهران واقع شده و با توجه به پراکندگی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مجید جوزانی مدیر موزه انتظامی گفت: موزه انتظامی در منطقه یک تهران واقع شده و با توجه به پراکندگی مکان‌های فرهنگی و هنری پایتخت، این منطقه از سرانه فضاهای فرهنگی کمی برخوردار است.

وی ادامه داد: با توجه به قرار گرفتن موزه در منطقه یک، مذاکراتی با «مرضیه برومند» دبیر جشنواره و ستاد برگزاری جشنواره نمایش عروسکی داشتیم و از آنها خواستیم که موزه در زمان برگزاری فستیوال مورد استفاده و بهره برداری قرار گیرد.

جوزانی همچنین به طراحی و معماری موزه اشاره کرده و یادآور شد: موزه عزت الله انتظامی از یک طراحی زیبا و منحصر به فردی برخوردار است و حضور موزه و نام استاد نیز باعث می شود که هنگام بهره برداری موزه با کیفیت ویژه‌ای مورد استفاده قرار بگیرد و چه چیزی بهتر از برگزاری این دوره از جشنواره نمایش عروسکی.

وی در ادامه هدف شهرداری تهران از احداث و ساخت مکانهای هنری و فرهنگی، استفاده شهروندان عنوان کرد و افزود: ارتقای کیفیت زندگی، توسعه فرهنگ شهروندی و ارتقای هنر در پایتخت از دیگر اهداف شهرداری تهران است.

جوزانی جشنواره نمایش عروسکی را بهترین فرصت خوانده و تصریح کرد: به دلیل ذات پاک هنر نمایشی، موزه انتظامی می تواند بهترین میزبان این دوره از جشنواره باشد.

بر اساس این خبر، ساخت موزه انتظامی یکی از پروژه های فرهنگی و هنری مرکز توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران است که به صورت آزمایشی بهره برداری  آن آغاز شده و قرار است همزمان با آغاز پانزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی به صورت رسمی افتتاح شود.

پانزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی، به دبیری مرضیه برومند از 22 تا 29 شهریور ماه سال جاری در تهران برگزار می شود.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها