امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۴:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108509
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آنطور که امور استان‌ها اعلام کرده، قرار است جشنواره فیلم مقاومت برای نخستین بار در شهرهای رامسر، نوشهر،

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آنطور که امور استان‌ها اعلام کرده، قرار است جشنواره فیلم مقاومت برای نخستین بار در شهرهای رامسر، نوشهر، چالوس، لنگرود، تالش و نور که در حاشیه دریای خزر هستند، برگزار شود و این در حالی است که شهرهای تنکابن، انزلی و... نیز برای چندمین مرتبه، جشنواره را میزبانی خواهند کرد.

جشنواره فیلم مقاومت در حالی به حاشیه دریای خزر می‌رود که شمال کشور در آن روزها، شاهد حضور حجم زیادی از مسافران خواهد بود و طبیعتا این اتفاق باعث افزایش چشمگیر مخاطبان جشنواره در شهرهای شمالی کشور خواهد شد.

امور استان‌های جشنواره مقاومت در تلاش است که بتواند برنامه‌ی خاص و ویژه‌ای را برای برگزاری جذاب این رویداد فرهنگی در حاشیه دریای خزر برنامه‌ریزی کند که در روزهای آینده اخبار قطعی آن اعلام می‌شود.

گفته می‌شود که با افزایش روزافزون تعداد میزبانان جشنواره مقاومت در 31 استان کشور، این رویداد در دوره سیزدهم خود، به گسترده‌ترین جشنواره فرهنگی – سینمایی پس از انقلاب اسلامی بدل شده است.

شایان ذکر است سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت با رویکرد مقاومت، بصیرت و شکوفایی در گستره «سینمای ایران» و «سینمای بین ‌الملل» در قالب بخش‌های مختلف فیلم های سینمایی، سینمایی ویدیویی، کوتاه، مستند، چشم‌انداز سینمای مقاومت ایران،  نشست‌های تخصصی و بزرگداشت سینماگران عرصه انقلاب و دفاع مقدس و برنامه‌های جانبی همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس در ایران و چند کشور جهان برگزار می‌شود.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها