امروز : شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 24
۰۹:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108544
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۴۰
تعداد بازدید: 21
حجت‌الاسلام سید محمدعلی شهیدی محلاتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آستانه‌اشرفیه با اشاره به تشکیل بنیاد شهید و امور ایثارگران در کشور اظهار ...

حجت‌الاسلام سید محمدعلی شهیدی محلاتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آستانه‌اشرفیه با اشاره به تشکیل بنیاد شهید و امور ایثارگران در کشور اظهار کرد: سال 58 بنیاد مذکور به فرمان امام راحل تشکیل شده و متولی شهدای قبل و پس از پیروزی انقلاب اسلامی است.

وی به جامعه بزرگ ایثارگری در کشور اشاره کرد و افزود: ایثارگران، جانبازان و خانواده معظم شهدا زیر پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران هستند.

شهیدی محلاتی با بیان اینکه ارزش‌های اسلامی با وقوع انقلاب اسلامی از ایران به دنیا صادر شده است، تصریح کرد: افراد بسیاری در لبنان، عراق و سوریه برای دفاع از اسلام به شهادت رسیدند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از الگوگیری دیگر کشورها به منظور ساماندهی جانبازان و خانواده شهدا از ایران خبر داد و بیان کرد: در لبنان بنیاد شهید تشکیل شده و یک گروه از سوریه برای الگوگیری از بنیاد شهید و امور ایثارگران به ایران سفر کردند و تجربه‌های این سازمان در اختیار آنها گذاشته شده است.

وی در ادامه به ساماندهی گلزار شهدا در کشور اشاره کرد و گفت: 11 هزار گلزار شهدا تاکنون در کشور ساماندهی شده است.

شهیدی محلاتی با اشاره به وجود سه هزار گلزار شهدای نیمه تمام در کشور، اظهار کرد: تلاش می‌شود ساماندهی گلزارهای مذکور تا پایان امسال به اتمام برسد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، ساماندهی تمام گلزار شهدا در کشور را نیازمند اختصاص اعتبارات مناسب عنوان کرد.
انتهای پیام/84001/ش30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها