امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۵:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108545
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۴۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از «فلسطین‌الیوم»، «عاموس یادلین» رئیس سابق دستگاه اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی و رئیس پژوهشگاه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از «فلسطین‌الیوم»، «عاموس یادلین» رئیس سابق دستگاه اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی و رئیس پژوهشگاه امنیت داخلی در دانشگاه تل‌آویو در اظهاراتی گفت: حالت ترس و نگرانی که در «اسرائیل» به خاطر داعش ایجاد شده باید تمام شود داعش هیچ خطری برای ما ندارد زیرا در فاصله صدها کیلومتری از ماست و و حتی اگز نزدیکتر از حال حاضر شود باز هم نمی‌تواند به ما ضربه‌ای بزند.
یادلین مدعی شد که اگر داعش دامنه تلاش خود را از عراق به سرزمین‌های اشغالی برساند به طعمه اطلاعات این رژیم، جنگنده‌های آن و سلاح دقیق نیروهای زمینی تبدیل خواهد شد.

وی در ادامه به کشورهایی که خواهان نابودی داعش هستند اشاره کرد و گفت در حال حاضر که ارتش آمریکا تحت نظارت دولت این کشور در عراق فعال است باید آژیرهای خطر در سرزمین‌های اشغالی را خاموش کرد.

یادلین در پایان مانند تعدادی دیگر از مقامات رژیم صهیونیستی برنامه هسته‌ای ایران را خطری حقیقی برای امنیت جهان و رژیم صهیونیستی توصیف کرد و از این رژیم و نیز جهان خواست که تلاش خود را بر روی توقف آن متمرکز کنند.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها