امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۰:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108549
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۴۰
تعداد بازدید: 28
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; یک منبع آگاه به پایگاه خبری «العین اونلاین» یمن، گفت که مردم معترض یمنی در تازه ترین اقدامات خود در ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; یک منبع آگاه به پایگاه خبری «العین اونلاین» یمن، گفت که مردم معترض یمنی در تازه ترین اقدامات خود در چارچوب اعتراضات مدنی به دنبال متوقف کردن حرکت ناوگان هوایی کشور در فرودگاه بین المللی صنعا پایتخت یمن هستند.

بر اساس اطلاعات میدانی تعداد زیادی از معترضان مردمی برای اجرای این طرح، در منطقه الرحبه در نزدیکی فرودگاه صنعا تجمع کرده‌‌اند.

روز گذشته نیز  هزاران شهروند یمنی در مخالفت با طرح رئیس جمهور این کشور در صنعا پایتخت یمن تظاهرات کردند و اعلام کردند که تا تحقق کامل خواسته‌هایشان در پایتخت این کشور تحصن می‌کنند.

در پی به راه افتادن تظاهرات مردمی در خیابان‌های صنعا، حرکت و آمد و شد خودروها در مناطق «العدل»، «الزبیری»، «الزراعه»، «القیاده»، «تونس»، «التحریر»، «السائله»، «علی عبدالمغنی» و همچنین خیابان دانشکده پلیس مختل شده و با ایجاد بحران در عبور و مرور خودروها، ترافیک سنگینی ایجاد شد.

رئیس جمهور یمن، همزمان با تظاهرات و تحصن مردمی در پایتخت اعلام کرده بود که طرح پیشنهادی خود را با وجود مخالفت حوثی‌ها ادامه خواهد داد.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها