امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۰۳:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108551
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۴۰
تعداد بازدید: 22
مقداد ذکی‌زاده مدیرمسئول شبکه اطلاع‌رسانی دانا در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه  پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره فیلتر شدن این شبکه اطلاع‌رسانی

مقداد ذکی‌زاده مدیرمسئول شبکه اطلاع‌رسانی دانا در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه  پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره فیلتر شدن این شبکه اطلاع‌رسانی اظهار داشت: شب گذشته حدود ساعت 21 مطلع شدیم که مخاطبان سایت دانا نمی‌توانند اخباری را که روی خروجی سایت نمایش داده می‌شود، ببینند.

مدیرمسئول شبکه اطلاع‌رسانی دانا ادامه داد: بعد از پیگیری‌ متوجه شدیم که سایت فیلتر شده است. بعد از اطلاع از این امر پیگیری‌های لازم را برای یافتن دلیل فیلتر شدن این شبکه اطلاع‌رسانی انجام دادیم.

وی اضافه کرد: بر اساس پیگیری‌های صورت گرفته مسئولان محترم قضایی  اعلام کردند که فیلتر شدن این سایت از سوی آنها نبوده است.

ذکی‌زاده یادآور شد: البته از شب گذشته تماس‌های مکرری با مسئولان وزارت ارشاد به خصوص معاونت مطبوعاتی داشتیم که متاسفانه تاکنون هیچگونه پاسخی داده نشد و البته پیگیری‌های ما نیز حکایت از این دارد که فیلتر شدن سایت از سوی وزارت ارشاد و شرکت زیرساخت صورت گرفته است ولی هنوز اطمینان قطعی از این موضوع حاصل نشده است.

مدیرمسئول شبکه اطلاع‌رسانی دانا با بیان اینکه به شدت مشتاق شنیدن توضیحات مسئولان وزارت ارشاد در رابطه با دلیل فیلتر 12 ساعته این شبکه اطلاع‌رسانی هستیم، اظهار داشت: این موضوع را از طریق دستگاه‌های مربوطه پیگیری می‌کنیم و علیه کسانی که اقدام به فیلتر این شبکه بدون اطلاع قبلی کردند در دادسرا و دادستانی شکایت می‌کنیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها