امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۰:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108553
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۴۰
تعداد بازدید: 27
حجت‌الاسلام والمسلمین دری‌نجف آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار ‌ فارس در جنوب استان تهران در ارتباط با تاکید مجلس خبرگان رهبری بر اهمیت جایگاه وزارت علوم ...

حجت‌الاسلام والمسلمین دری‌نجف آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار ‌ فارس در جنوب استان تهران در ارتباط با تاکید مجلس خبرگان رهبری بر اهمیت جایگاه وزارت علوم و درخواست از رئیس جمهور در آستانه آغاز سال تحصیلى دانشگاه‌ها مبنی بر اینکه هرچه سریع‌تر فرد شایسته و مناسبى را براى تصدى وزارت علوم به مجلس شوراى اسلامى، معرفى کند، اظهار داشت: از رئیس جمهوری خواهش می‌کنیم در اسرع وقت وضعیت وزارت علوم را تعیین تکلیف ‌کنند و این هم به نفع خودشان و هم به نفع کشور است و حمل بر درایت و شرح صدر مسئولان نظام خواهد شد.

وی گفت: انتخاب سریع و شایسته وزیر علوم به نفع دولت و کشور است.

عضو مجلس خبرگان رهبری در پاسخ به سئوال خبرنگاری در ارتباط با داعش ضمن محکومیت اقدامات ددمنشانه‌ گروه تروریستى داعش در سوریه و عراق، گروه تروریستی داعش را گروهِ تندرو، انحرافی و دست‌پرورده‌ سازمان‌هاى جاسوسى آمریکا و اسرائیل خبیث و مورد حمایت حامیان مالى عربى دانست و افزود: داعش بدون حمایت آمریکا و رژیم صهیونیستی واقعاً نمی‌تواند دوام و بقایی داشته باشد.

وی داعش را جریان ضد‌اسلامی و ضد‌مردمی خواند و تاکید کرد: داعش با این جنایاتی که مرتکب شده‌اند قطعاً هیچ پایگاه مردمی ندارد. آن‌ها نه در میان اهل سنت، نه در میان شیعیان و نه در میان کردها و اقوام دیگر و نه در عرصه بین‌المللی جایگاه و پایگاهی نخواهند داشت.

عضو مجلس خبرگان رهبری در پایان تصریح کرد: بنابراین ما امیدواریم ملت عراق با یکپارچگی خودشان تحت زعامت مرجعیت عراق و این دولت جدید بتوانند مسائل مربوط به داعش را هم حل کنند.
انتهای پیام/2462/ش30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها