امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۶:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108577
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۸
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از سایت خبری العربیه در ساعات اولیه صبح امروز یکی از خطوط لوله های انتقال نفت ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از سایت خبری العربیه در ساعات اولیه صبح امروز یکی از خطوط لوله های انتقال نفت شرکت نفت آرامکو عربستان توسط افراد ناشناس مخالف دولت سعودی به آتش کشیده شد.

منابع امنیتی عربستان اعلام کردند در پی این آتش سوزی برخی از نیروهای امنیتی عربستان مصدوم شدند که توسط نیروهای اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

برخی از ساکنان استان قطیف در گفت وگو با سایت العربیه اعلام کردند، پس از آتش سوزی این خط لوله شعله های آتش بالاکشید و منطقه پر از دود شد.

العربیه اعلام کرد هم اکنون نیروهای آتش نشانی وابسته به شرکت نفت آرامکو و بخش های غیرنظامی مشغول کنترل آتش سوزی هستند تا آسیبی به منطقه های مسکونی کنار این خط لوله وارد نشود.

سخنگوی نیروهای امنیتی عربستان در گفت‌وگو با این رسانه رسمی عربستان اعلام کردند آنگونه که از شواهد برمی آید این خط لوله با شلیک مواد منفجره و از راه دور منفجر شده است زیرا به افرادی که این کار را انجام داده اند هیچ آسیبی نرسیده است، در غیر این صورت با این انفجار قطعا آنان کشته می شدند.

انتهای پیام/م

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار