امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۵:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108578
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۸
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مازیار گنجه‌ای، عضو کمیسیون آموزش سازمان نظام صنفی رایانه‌‌ای در یک نشست خبری ...

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مازیار گنجه‌ای، عضو کمیسیون آموزش سازمان نظام صنفی رایانه‌‌ای در یک نشست خبری اظهار داشت: همواره یکی از دغدغه‌های مدیران آموزش و مدیران فنی حوزه فناوری اطلاعات، دسترسی آسان به مفاد دوره‌های آموزشی و آشنایی با سرفصل‌های تخصصی است. اینکه در هر دوره آموزشی چه سطحی از دانش به مخاطبان منتقل می‌شود و چه پیش‌نیازهایی برای حضور در دوره الزامی است.

وی افزود:  نقشه راه (یا اصطلاحا roadmap) که یک دانشجو در پیش روی مسیر حرفه‌ای و شغلی خود خواهد داشت و اینکه پس از کسب دانش و مهارت در یک دوره خاص چه افقی را پیش روی خود خواهند داشت، از جمله دغدغه‌های عموم دانشجویان حوزه ICT است.

گنجه‌ای خاطر نشان کرد: این نیازمندی‌ها ما را بر آن داشت پاسخی درخور برای آن بیابیم که حاصل این تحقیق دوساله، راه‌اندازی پایگاه سی‌دیجیت دات کام  www.cdigit.com به عنوان راهنمای فارسی بسیاری از مدیران در امر آموزش است، به ‌صورت آنلاین و رایگان در اختیار همه علاقمندان قرارگرفته است.

وی یادآور شد: هم‌اکنون آخرین‌ دوره‌های آموزشی حوزه IT متشکل از بیش از 90 دوره در زمینه‌های تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات در این پایگاه عرضه شده است.
انتهای پیام/آ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار