امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۴:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108580
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۸
تعداد بازدید: 110
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از گمرک ایران احمد کارگری مدیر کل گمرک تهران اظهار داشت: با اجرای سامانه اظهار از راه دور در این ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از گمرک ایران احمد کارگری مدیر کل گمرک تهران اظهار داشت: با اجرای سامانه اظهار از راه دور در این گمرک زمان انجام تشریفات گمرکی کاهش و حجم فعالیت افزایش یافته است،همچنین درآمد این گمرک در پنج ماهه سال جاری 92در صد افزایش داشته است.

کارگری اشاره کرد: تعداد اظهارنامه های واردات کالا در این گمرک در پنج ماهه اول سال جاری 21 هزارو 965 فقره بود که نسبت به مدت مشابه سال قبل 29 درصد افزایش داشته است. همچنین ارزش کالاهای وارداتی در مدت یاد شده بالغ بر دو میلیارد و 266 میلیون دلار بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 57 درصد افزایش نشان داده است.

وی افزود: مقدار کالاهای اساسی که دراین پنج ماهه از این گمرک ترخیص شده بیش از 21هزار تن است، همچنین در پنج ماهه اول سال 2894 تن دارو به ارزش 92 میلیون دلار از این گمرک ترخیص شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 40 درصد افزایش یافته است.

کارگری گفت: درآمد گمرک تهران در پنج ماه اول سال بیش از 8831 میلیارد ریال بوده که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 92 درصد رشد داشته است.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها